Chciała mieć największe pośladki na świecie. Efekt jest przerażający

Chciała mieć największe pośladki na świecie. Efekt jest przerażający

Ludzie próbują zaistnieć na świecie na różne sposoby, ta kobieta postanowiła zrobić sobie największą pupę świata. Efekt jej operacji jest przerażający. Czegoś takiego świat jeszcze nie widział. Ma tak niesamowicie wielkie pośladki, że nakręcono dokument o jej szczególnym przypadku. Ta kobieta to prawdziwe monstrum.

Ta pani sławę zyskała uczestnicząc w reality show "Plastic and Proud" (Plastikowe i dumne), a swoją pierwszą operacje plastyczną miała w wieku 20 lat. Jej marzeniem jest zostać rekordzistką Guinessa w posiadaniu największych pośladków na świecie. Oprócz poddawania się operacjom, kobieta pochłania ogromne ilości jedzenia co ma jej pomóc w osiągnięciu celu.

Fortuna wydana na operacje

Natasha Crown ma 177 cm wzrostu i zaledwie 5 mniej w obwodzie pośladków. Crown korzysta z operacji plastycznych nie tylko w tym miejscu, fortunę wydała również na  "poprawki" ust oraz biustu. W tym momencie kobieta ma 25 lat a jej piersi sięgają miseczki M. Na tym jednak nie koniec, kobieta jest zdecydowana dalej inwestować w "pompowanie" swojego ciała kolejnymi zabiegami. - Miałam swoją pierwszą operację w wieku 20 lat i tak, mogę powiedzieć, że mam teraz obsesję! - przyznaje szczerze Natasha Foto: Instagram/natasha_crown_official Foto: Instagram/natasha_crown_official Foto: Instagram/natasha_crown_official Foto: Instagram/natasha_crown_official Foto: Instagram/natasha_crown_official Źródło: fakt.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News