25-letni chłopak od zawsze uwielbiał świat fantasy, do tego stopnia, że postanowił zmienić się w… elfa.

Luisa Padrona z Buenos Aires od zawsze fascynował świat fantasy. Już jako dziecko czytał powieści fantasy i rysował postacie z bajek. Gdy ukończył 20 lat stwierdził, że nie czuje się dobrze we własnym ciele i będzie dążył do swojego ideału. Jakiego? Chce upodobnić się do elfa.

– Chcę być fantastyczną postacią, chcę być wdzięczny, delikatny i eteryczny. Mam swój ideał piękna i do niego dążę – tłumaczy młody chłopak.

Pomysł upodobnienia się do elfa jest dość kosztowny. Chłopak do tej pory wydał na operacje plastyczne 47 tysięcy dolarów. W ramach przemiany w elfa Luis rozjaśnił skórę oraz włosy, odessał tłuszcz z podbródka oraz przeszedł korektę nosa.

W rozmowach z mediami mówił również, że bardzo zależy mu na usunięciu owłosienia metodą laserową, ponieważ jak twierdzi, włosy na ciele nie pasują do wymarzonego wizerunku.

To nie koniec, Padron wstrzyknął sobie botoks i inne wypełniacze, zmienił kolor oczu na niebieski oraz operacyjnie wydłużył sobie uszy.

Luis przekonuje, że dopiero teraz czuje się dobrze w swoim ciele, jest szczęśliwy, ale podkreśla, że to jeszcze nie koniec transformacji.

– Chcę mieć spiczaste uszy, szczękę ostrą jak diament, lifting twarzy i oczu, aby nadać im koci kształt. Rozważam też implanty mięśni oraz wydłużanie kości. Usunę także cztery żebra, aby mieć wąską talię – zapewnił.

...

Zobacz również

instagram/LuisPadron
instagram/LuisPadron
instagram/LuisPadron
instagram/LuisPadron
instagram/LuisPadron
instagram/LuisPadron
instagram/LuisPadron
instagram/LuisPadron