Chciał obrazić Tuska. Sprawił, że opozycja turla się ze śmiechu (foto)

Chciał obrazić Tuska. Sprawił, że opozycja turla się ze śmiechu (foto)

Pojawienie się Donalda Tuska na dzisiejszych uroczystościach z okazji Święta Niepodległości wywołało ogromne kontrowersje wśród Polaków. Niektórzy z nich postanowili bardzo dosadnie dać byłemu premierowi do zrozumienia, jaką mają opinię na jego temat. Sami jednak zaliczyli przy tym zadziwiająco absurdalną kompromitację. 

Jedna z osób, która przyszła dziś na pl. Piłsudskiego, aby uczestniczyć w oficjalnych państwowych uroczystościach, przyniosła ze sobą kontrowersyjny transparent. Miał on bezpośrednio uderzyć w Donalda Tuska, który także pojawił się dziś w Warszawie.

Miało być ostro, wyszło śmiesznie

- Witamy wnuczka z Wermachtu - brzmiał napis na transparencie jednej z osób, która wyraźnie starała się złośliwie potraktować Donalda Tuska. Jak się po chwili okazało, medal w tym przypadku także miał dwie strony. I to dosłownie. Kiedy mężczyzna trzymający baner się odwrócił, można było zobaczyć, że wykonał on go na... plakacie wyborczym Andrzeja Dudy. Internauci okazali się bezlitośni wobec tego pomysłu. Wyśmiali transparent oraz zaznaczali, że sama głowa państwa zapewne nie była zadowolona z takiego wykorzystania swojego plakatu. Prowokujący napis nie wywołał więc pożądanych przez autora emocji. Okazał się raczej przerysowany, śmieszny, a według obserwatorów polskiej sceny politycznej zdecydowanie absurdalny. Fot. Twitter/Jacek Prusinowski‏ Fot. Twitter/Jacek Prusinowski‏ Fot. Twitter/Jacek Prusinowski‏
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News