Chciał dopiec narodowcom, a sam się zbłaźnił. I nie przestaje się kompromitować

Chciał dopiec narodowcom, a sam się zbłaźnił. I nie przestaje się kompromitować

To okropna kompromitacja. Znany opozycjonista chciał dopiec narodowcom, ale sam się strasznie zbłaźnił. Co więcej, nie przestaje się ośmieszać.

Narodowcy nie pałają sympatią do czarnoskórych szczególnie takich, którzy śmiało nazywają siebie polakami. W ich mniemaniu nie mogą oni nimi być, bo nie są biali. Kilka dni temu były już rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej powiedział w rozmowie z "DoRzeczy.pl", że czarnoskóre osoby nie mogą być Polakami. MW od razu odcięła się od tego i zwolniła Mateusza Pławskiego.

Nie łatwo jest zostać bohaterem

Były opozycjonista Waldemar Kuczyński chyba chciał się stać chwilowym bohaterem i poczuł, że musi stanąć w obronie m.in. pogodynki Omeny Mensah. Ostatnio prezenterka wypowiadała się dla Wirtualnej Polski o rasizmie. - To klasyczny rasizm, który w polskim prawie jest karany i musi być piętnowany. Ja, jako Polka wychowywana w kulturze i tradycjach chrześcijańskich mówię stanowcze nie takim wypowiedziom - komentuje pogodynka. Waldemar Kuczyński najwyraźniej poczuł się urażony hasłami jakie znalazły się na Marszu Niepodległości i chciał na swój sposób stanąć w obronie osób czarnoskórych, którzy nazywają siebie Polakami. Na swoim Twitterze wstawił mocny wpis kierowany do środowisk prawicowych. - Do wszystkich faszystowskich troglodytów- popatrzcie, jakże piękną Polką jest Pani Omenaa Mensah, boskie połączenie kakao z mlekiem na polskiej glebie – napisał Kuczyński na Twitterze. Opozycjonista zbłaźnił się w oczach internautów. Nie pozostawili po nim suchej nitki. Zastanawiają się czy nie był pijany, gdy wstawił ten wpis. Posądzają go również o rasizm i seksizm. Mimo krytyki, Kuczyński nie widzi nic złego w tym poście i napisał kolejny, w którym tłumaczy, że to hołd dla pięknej Polki. Screen Twitter Screen Twitter Screen Twitter Screen Twitter Screen Twitter Screen Twitter Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News