Chce się wymiotować! To co znalazła w polskim jedzeniu, przyprawia o dreszcze

Chce się wymiotować! To co znalazła w polskim jedzeniu, przyprawia o dreszcze

Jedna z konsumentek była strasznie oburzona tym, co znalazła w jedzeniu. Chciała go zjeść, a tymczasem zawartość sprawiła, że chciało jej się wymiotować. Reakcja polskiej firmy odpowiadającej za produkt szokuje. 

Serek Darek jest wytworem polskich producentów. Klientka jest zdana, że to nie pierwszy raz, gdy produkty Mlekovity zaskakują ją w ten sposób. ZOBACZ TAKŻE: Na jaw wyszły szokujące informacje! Wysokie ceny masła to...Podpowie mi ktoś, gdzie zgłosić coś takiego? Od jakiegoś czasu obserwuję w serkach Mlekovity jakieś płatki z cholera wie czego, w dodatku z pleśnią. Oni sobie kpiny robią – napisała oburzona klientka na swoim osobistym koncie na Facebooku. Rzecznik prasowy Mlekovity rozmawiał z dziennikarzami INN:Poland. – Aby móc odnieść się do sprawy, musielibyśmy najpierw ją sprawdzić. Jeśli chodzi o kwestie jakościowe, to sprawdza je wydział kontroli jakości. Musimy wpierw ustalić, czy taka sprawa została do nas zgłoszona – to odpowiedź rzecznika. ZOBACZ TAKŻE: Klienci wściekli na Biedronkę. Dostali zepsute jedzenie, a... Okazuje się, że klientka zgłosiła zaistniała sytuację przez wysłanie wiadomości prywatnej na profil marki, odpowiadającej za serek. Według niej nie było możliwości dodania posta przez fanpage producenta.

Mlekovita rządzi na rynku mleczarskim

Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita jest jednym z liderów polskiej branży mleczarskiej. Powstała jeszcze przed wojną w 1928 roku jako mała spółdzielnia, zatrudniająca 30 osób i zajmująca się tylko produkcją serów i masła. W 1957 roku w Wysokim Mazowieckiem stworzono Okręgową Spółdzielnię Mleczarską. W latach 80. przerabiała ona 70 ty. litrów mleka dziennie. W zakładach pracowało już 62 osoby. W 1992 roku nadano spółdzielni obecną nazwę Mlekovita. Opracowano również charakterystyczne logo. Obecnie firma przerabia 3 mln litrów mleka dziennie, wytwarzając ponad 800 różnych produktów. Jej pracowników szacuje się na ponad 2000 osób. Mlekovita jest jedynym polskim producentem masła klarowanego i seru Cheddar. screen Facebook.com/Justyna Arciszewska Źródło: innpoland.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News