Chce się płakać ze złości. PiS ukarał ubezpieczyciela, bo był ZA TANI

Chce się płakać ze złości. PiS ukarał ubezpieczyciela, bo był ZA TANI Źródło: źródło: flickr.com, wikimedia.org

Władza nie miała litości dla tego ubezpieczyciela. W związku z tym, że oferował swoje usługi za niskie stawki, został ukarany niemałą karą finansową, która z pewnością odbije się na jego wizerunku. Klienci są zszokowani, bo już wiedzą, że przez sankcje dla firmy ceny usług mocno poszybują w górę. 

Karą w wysokości 300 tys. złotych ukarany został jeden z najtańszych ubezpieczycieli na rynku. Link 4 został wzięty na celownik Komisji Nadzoru Finansowego, bo oferował... niskie składki. Mowa zwłaszcza o ubezpieczeniach grup 3 i 10. Jak twierdzi w oświadczeniu KNF, chodziło o zbyt niską składkę ubezpieczeniową. - W związku z wyznaczaniem składki ubezpieczeniowej w wysokości, która nie zapewnia co najmniej wykonania wszystkich zobowiązań z umów ubezpieczenia i pokrycia kosztów wykonywania działalności ubezpieczeniowej zakładu ubezpieczeń - tłumaczy swoją drastyczną decyzję KNF.

Klienci w rozpaczy

Korzystający z usług ubezpieczyciela Polacy są w szoku. Dotąd cieszyli się, że mają niskie składki, a teraz boją się, że będą musieli wyłożyć na nie znacznie więcej. Niektórzy z nich są wręcz w rozpaczy i zżymają się na władzę, za to, że wtrąca się nawet w takie dziedziny życia jak ubezpieczenia samochodowe. źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News