Władza nie miała litości dla tego ubezpieczyciela. W związku z tym, że oferował swoje usługi za niskie stawki, został ukarany niemałą karą finansową, która z pewnością odbije się na jego wizerunku. Klienci są zszokowani, bo już wiedzą, że przez sankcje dla firmy ceny usług mocno poszybują w górę. 

Karą w wysokości 300 tys. złotych ukarany został jeden z najtańszych ubezpieczycieli na rynku. Link 4 został wzięty na celownik Komisji Nadzoru Finansowego, bo oferował… niskie składki. Mowa zwłaszcza o ubezpieczeniach grup 3 i 10. Jak twierdzi w oświadczeniu KNF, chodziło o zbyt niską składkę ubezpieczeniową.

W związku z wyznaczaniem składki ubezpieczeniowej w wysokości, która nie zapewnia co najmniej wykonania wszystkich zobowiązań z umów ubezpieczenia i pokrycia kosztów wykonywania działalności ubezpieczeniowej zakładu ubezpieczeń – tłumaczy swoją drastyczną decyzję KNF.

Klienci w rozpaczy

Korzystający z usług ubezpieczyciela Polacy są w szoku. Dotąd cieszyli się, że mają niskie składki, a teraz boją się, że będą musieli wyłożyć na nie znacznie więcej. Niektórzy z nich są wręcz w rozpaczy i zżymają się na władzę, za to, że wtrąca się nawet w takie dziedziny życia jak ubezpieczenia samochodowe.

źródło: gazeta.pl

14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

...

Zobacz również