Chcą wyrzucić Polskę z NATO. Chodzi o ustawę o IPN

Chcą wyrzucić Polskę z NATO. Chodzi o ustawę o IPN Źródło: fot. wikimedia

Żydzi są wściekli na Polaków za kontrowersyjną ustawę o IPN, którą prezydent Andrzej Duda zdecydował się podpisać. Domagają się, żeby Polska przestała być krajem członkowskim NATO. Polska w NATO jest od 1999 roku.

Kontrowersyjna ustawa o IPN, którą zdecydował się przyjąć polski rząd, w którym zdecydowaną większość ma partia Prawa i Sprawiedliwości, wywołał dyplomatyczne konflikty. Polska znalazła się pod ostrzałem mediów z całego świata. ZOBACZ TAKŻE: Izrael oskarża Polskę! „Nie mogą przestać nam ubliżać”

Żydzi: Polska w NATO?! Powinni ich wyrzucić!

W mediach społecznościowych zawrzało za sprawą dyskusji, która rozgorzała na Facebooku na jednym z pro-islamskich fanpage StandWithUs. Żydzi są oburzeni przyjętą przez Polskę ustawą, wyzywają Polaków od najgorszych. Żydowscy internauci nazywają Polaków "bandą pojebów" i "gównem". Twierdzą, że ludzie z naszego kraju powinni zostać totalnie odizolowani od reszty społeczeństwa. ZOBACZ TAKŻE: Szokująca decyzja Izraela! „To nie było ludobójstwo” - Powinno się ich totalnie odseparować od reszty świata. Powinni zostać usunięci z NATO. Chciałabym, żeby w końcu świat zobaczył ich takimi, jacy są naprawdę - porywczymi antysemitami - napisała jedna z internautek. Żydowscy internauci napisali także, że Polska, która wchodzi w konflikty dyplomatyczne z wieloma krajami na świecie, powinna zostać "wyrzucona z NATO, bo przecież sama potrafi obronić się najlepiej, a dzięki wyrzuceniu nas z krajów członkowskich, organizacji udałoby się zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy." ZOBACZ TAKŻE: Premier Izraela poniżył Morawieckiego! Cały świat wryło Następny artykuł