Żydzi są wściekli na Polaków za kontrowersyjną ustawę o IPN, którą prezydent Andrzej Duda zdecydował się podpisać. Domagają się, żeby Polska przestała być krajem członkowskim NATO. Polska w NATO jest od 1999 roku.

Kontrowersyjna ustawa o IPN, którą zdecydował się przyjąć polski rząd, w którym zdecydowaną większość ma partia Prawa i Sprawiedliwości, wywołał dyplomatyczne konflikty. Polska znalazła się pod ostrzałem mediów z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE: Izrael oskarża Polskę! „Nie mogą przestać nam ubliżać”

Żydzi: Polska w NATO?! Powinni ich wyrzucić!

W mediach społecznościowych zawrzało za sprawą dyskusji, która rozgorzała na Facebooku na jednym z pro-islamskich fanpage StandWithUs.

Żydzi są oburzeni przyjętą przez Polskę ustawą, wyzywają Polaków od najgorszych. Żydowscy internauci nazywają Polaków „bandą pojebów” i „gównem”. Twierdzą, że ludzie z naszego kraju powinni zostać totalnie odizolowani od reszty społeczeństwa.

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca decyzja Izraela! „To nie było ludobójstwo”

– Powinno się ich totalnie odseparować od reszty świata. Powinni zostać usunięci z NATO. Chciałabym, żeby w końcu świat zobaczył ich takimi, jacy są naprawdę – porywczymi antysemitami – napisała jedna z internautek.

Żydowscy internauci napisali także, że Polska, która wchodzi w konflikty dyplomatyczne z wieloma krajami na świecie, powinna zostać „wyrzucona z NATO, bo przecież sama potrafi obronić się najlepiej, a dzięki wyrzuceniu nas z krajów członkowskich, organizacji udałoby się zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.”

ZOBACZ TAKŻE: Premier Izraela poniżył Morawieckiego! Cały świat wryło

Jak chcesz komentować artykuły na PIKIO.PL?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najpiękniejsze drugie połówki skoczków narciarskich [ZDJĘCIA]


8 pierwszych dam, które budzą powszechną fascynację [ZOBACZ!]

Zobacz również