Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu najwyraźniej nie przypadł do gustu pomysł powtórzenia wyborów. Tę ideę na Facebooku popiera już ponad 12 tysięcy osób, jednak Prezydent uważa, iż wypływa ona  z „odmętów szaleństwa”.

Po zakończeniu spotkania z prezesami Trybunału Konstytucyjnego, Naczelnego Sadu Administracyjnego oraz pierwszym prezesem Sądu Najwyższego, którzy wskazują członków Państwowej Komisji Wyborczej, prezydent zaapelował o „uspokojenie debaty” dotyczącej problemów z ustaleniem wyników wyborów samorządowych.

? Trzeba zapewnić względny spokój tym osobom, które liczą głosy. Są to tysiące osób – podkreślił Bronisław Komorowski.

Na Facebooku pojawiła się inicjatywa ekipy Gówno Prawda 2.0, która zbiera ludzi pod postulatem unieważnienia wyborów samorządowych i przeprowadzenia nowych.

Tutaj link do wydarzenia na Facebooku. Tam znaleźć można również informacje na temat protestów w poszczególnych miastach. Jutro o godzinie 17:00 odbędzie się protest w Warszawie pod siedzibą PKW.

źródło: natemat.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.