Wielka strata. Nie żyje prawdziwa legenda kina

Wielka strata. Nie żyje prawdziwa legenda kina Źródło: unsplash.com Prateek Gautam

Charles Lippincott był prawdziwą legendą. Jego nazwisko znali wszyscy w show-biznesie. Latami ciężko pracował na sukces, aż w końcu mógł poszczycić się szerokim wachlarzem zasług i osiągnięć. Zupełnie niespodziewanie media obiegła informacja o jego śmierci. To wielka strata, z którą trudno będzie się pogodzić.

Charles Lippincott był niesamowitym człowiekiem, skrywającym wiele talentów. Potrafił szybko zjednać wokół siebie nie tylko przyjaciół, ale przede wszystkim nowych współpracowników, co zawsze było dla niego najważniejsze. Jego zapał do pracy i determinację podziwiały miliony. Trudno uwierzyć, że już nie ma go wśród nas. 

Nie żyje Charles Lippincott. Był legendą kina 

Zagraniczne media nagle poinformowały o śmierci Charlesa Lippincotta, twórcy kampanii promocyjnej "Gwiezdnych Wojen", "Obcego" i "Flasha Gordona". Wcześniej przykrą wiadomość przekazała jego żona Bumpy. Jak możemy się dowiedzieć, wieloletni wiceprezes Lucasfilm zmarł w miniony wtorek 19 maja wieczorem na skutek zawału serca. Odszedł w wieku 80 lat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przypominamy, że największą rozpoznawalności przyniosły mu jego kampanie reklamowe, przez które zyskał dumne miano "legendy marketingu". Jako wiceprezes wytwórni Lucasfilm pracował od 1975 roku. Już na początku swojej kariery podjął wiele ryzykownych, ale jak się szybko okazało, opłacalnym działań promocyjnych. Błyskawicznie zyskał uznanie w branży, co pozwoliło mu coraz wyżej wspinać się po szczeblach kariery. Nawiązał współpracę m.in. z Marvel Comics. Spory rozgłos przyniosła mu również promocja kultowych "Gwiezdnych Wojen". 

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła porażająca bariera, niedawno jeszcze nikt by nie uwierzył. Wyjątkowo smutne dane Ministerstwa Zdrowia
 
2
. 30-letnia córka Cezarego Pazury wygląda nieziemsko. Właśnie zrobiła niezwykłą rzecz

Charles Lippincott w 2015 roku przekonał studio 20th Century Fox, by doprowadziło do nadania znaku towarowego każdej postaci "Gwiezdnych Wojen", dzięki czemu możliwe było zarabianie na bohaterach, wypuszczając na rynek rozmaite zabawki i akcesoria z ich wizerunkiem. To sprawiło, że świat oszalał na punkcie filmu, a kultowa produkcja przynosiła nieprawdopodobne dochody. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ratownicy wiedzieli, jak wielka fala porywa sportowca. Odnaleziono jego ciało
  2. Patogwiazda Fame MMA przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Nie przypomina dawnej siebie (FOTO)
  3. Nagranie z ukrytej kamery ujawniło prawdę. Policjantki zatrzymały go za brak maseczki, skandaliczne, czego się dopuściły
  4. Porażające odkrycie w Auschwitz. W kominie znaleźli ukryty schowek, zawartość wywołuje ciarki na plecach
  5. Chłopiec błąkał się w środku nocy. Gdy zapytali go o rodziców, porażająca prawda wyszła na jaw
  6. Zaczęła myć truskawki specjalnym specyfikiem i nagle zbladła przez widok, który się ukazał. Uważajcie, w truskawkach mogą kryć się robaki

Źródło: Na ekranie 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News