Media obiegła zmyślona informacja na temat kobiety, która miała odciąć mężczyźnie penisa, ponieważ w trakcie seksu nie chciał na nią patrzeć. Jednakże, jest to obrzydliwa manipulacja, która wykorzystuje wizerunek kobiety. 

Według polskich mediów, w tym Wirtualnej Polski, Shania Jones z Arizony została aresztowana po tym jak w furii podczas seksu odcięła partnerowi penisa. Wszystko przez to, że ten nie chciał na nią patrzeć. Artykuł opatrzono fotografią kobiety z chorymi oczami. Internauci pisali, że „nie dziwota, iż nie chciał patrzeć na takie oczy”.

Artykuły były tak szczegółowe, że internauci uwierzyli w historię. Przeczytali w nich, że mężczyzna nazywał się Bruce Fox i przeżył stosunek z Shanią Jones, ale w krytycznym stanie trafił do szpitala w Scottsdale.

Dziennikarze oparli się na stronie Thug Life Videos, która publikuje zmyślone historie, które mają rozbawić czytelników. Tak naprawdę zdjęcie pochodzi z bazy policji w Idaho. Kobieta z fotografii faktycznie została aresztowana, ale za kradzież w sklepie.

wirtualna-polska-penis

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

...

Zobacz również