Chajzer zorganizował urodziny dla 12-latki. Efekt? Popłaczecie się

Chajzer zorganizował urodziny dla 12-latki. Efekt? Popłaczecie się

Tematem gigantycznej, hucznej imprezy urodzinowej, którą Filip Chajzer postanowił zorganizować dla autystycznej 12-latki, polskie media zajmowały się od kilku dni. Kiedy wreszcie doszło do zapowiadanego przyjęcia, efekt zaparł dech w piersiach dziewczynki, ale także wszystkich śledzących wydarzenie internautów.

Co naprawdę niezwykłe, na imprezie pojawiło się bardzo wiele osób. Zebrani wspólnie złożyli Oliwce życzenia oraz podarowali bardzo wiele prezentów, którymi... postanowiła się ona podzielić z dziećmi z domów dziecka.

Imponujący, wzruszający projekt

- Dokładnie tydzień po urodzinach, na które nikt (poza przyjaciółką Nikolą) nie przyszedł, dzisiaj, w sobotnie popołudnie, zakorkowaliśmy Puławską. Jedną z największych ulic tego miasta. Słyszałem szacunki, ale nie mieszczą mi się one w głowie, więc napiszę, że było kilka tysięcy osób. Z całej Polski. Nie mam słów, które mogą opisać moją wdzięczność za wasze wsparcie. Nie spodziewałem się takiego odzewu. Oliwka ze swoją przyjaciółką i z bandą nowych koleżanek śmiga właśnie na zjeżdżalniach - tak powinny wyglądać urodziny!!! - napisał na Facebooku sam Chajzer. Co ciekawe, wiele osób zapowiedziało już, że chcą powtórzyć podobne przyjęcie za rok. Nikt nie wątpi w fakt, iż po raz kolejny pomoże im w organizacji popularny dziennikarz, który zainicjował tegoroczną akcję. Fot. Facebook Fot. Facebook Fot. Facebook
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News