Chajzer wygrał internet! 10 tys. reakcji w godzinę

Chajzer wygrał internet! 10 tys. reakcji w godzinę

Filip Chajzer jest obecnie jednym z najbardziej lubianych i szanowanych polskich celebrytów. Imponuje on szczególnie wieloma społecznymi akcjami, w które chętnie się angażuje. Jego najnowszy wpis, związany z kolejną szlachetną inicjatywą, zdobył aż 10 tys. reakcji w godzinę.

Chajzer, który sam został właśnie ojcem, zdaje się być szczególnie wrażliwy na krzywdę dzieci. Natychmiast zareagował więc na post, który ujrzał na profilu jednej z fanek. Jego inicjatywa prawdopodobnie uczyni urodziny pewnej 12-latki bardzo hucznym wydarzeniem.

Pomysł celebryty odpowiedzią na bolesny zawód

- JEST AKCJA! Zawsze pomagaliście mi w szalonych pomysłach, a ten jest dla mnie bardzo ważny. Zauważyłem na fb wpis właścicielki sali zabaw z warszawskiego Muranowa. To, co pisze, jest cholernie przykre. 12-letnia Oliwia, która ma problemy ze zdrowiem, marzyła o urodzinach, na które mogłaby zaprosić swoich kolegów. Mama dziewczynki z wyprzedzeniem zaprosiła gości. Były balony i tablice, żeby koledzy i koleżanki z rodzicami nie zabłądzili... Niestety... Nikt nie przyszedł - napisał na swoim Facebooku Chajzer o smutnej sytuacji, która wyjątkowo go... zainspirowała. - Rozmawiałem z Panią Marysią. Powiedziała mi, że takiego smutku w oczach dziecka nie widziała jeszcze nigdy... I teraz akcja. Co powiecie na to, żeby wpaść z dziećmi w najbliższą sobotę i zaśpiewać sto lat...? Ja piekę tort, nie wiem, czy starczy dla wszystkich, ale ktoś się załapie. Niech zapamięta te urodziny do końca życia!!! - dodał więc celebryta. Internauci zareagowali na ten pomysł niezwykle entuzjastycznie. Wielu z nich zapewniło, że chętnie zjawią się u dziewczynki z tortem. Inni prosili o jej adres, aby mogli wysłać tam okolicznościową kartkę z życzeniami. Fot. Facebook/Filip Chajzer
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News