Filip Chajzer jest wściekły i w ostry sposób odpowiedział na komentarza konserwatywnego publicysty Rafała Ziemkiewicza, który stwierdził na jednym z portali społecznościowych, że nie mają przećwiczonej sytuacji ratowniczych, bo to oni zazwyczaj mordowali. 

Gdy do mediów trafiła informacja o zamachu terrorystycznym dokonanym w Monachium przez 18-letniego Irańczyka, konserwatywna część polskiego internetu szybko zaczęła pisać o „kredkach i hasztagach”.

Wyśmiewali w ten sposób dotychczasowe sposoby wyrażania solidarności, które według części internautów są bez sensu, ponieważ nie zapewniają bezpieczeństwa i w żaden sposób nie dotykają terrorystów.

Do żartów z reakcji innych narodów na zamachy terrorystyczne postanowił dołączyć się również publicysta Rafał Ziemkiewicz, który swoimi wpisami oburzył sporą część internautów.

ZOBACZ TAKŻE – A jednak błąd niemieckich mediów. Policja podała kto stoi za zamachem w Monachium

ziemkiewicz monachium

Po tym gdy jego wpis zaczynał być coraz popularniejszy, ze względu na burzę jaka się pod nim wywiązała, publicysta „skorzystał z okazji”.

ziemkiewicz monachium2

Takie zachowanie publicysty oburzyło sporą część internautów, wśród których znalazł się również Filip Chajzer. Dziennikarz w ostry sposób odpowiedział Ziemkiewiczowi.

chajzer

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również