Filip Chajzer wytłumaczył, dlaczego rzucił w samochód Telewizji Republika owsianką. Sprawa wyszła na jaw, ponieważ dziennikarz TVN został przyłapany przez kierowcę pojazdu. Gdy nagranie trafiło do mediów, Chajzer postanowił się wytłumaczyć i przeprosić. Za ciskanie owsianką wini swoją dietę. 

Zazwyczaj rzuca się mięsem, ale trzeba iść z duchem czasu i tak oto zostałem owsiankowym terrorystą. Dieta, a tym bardziej owsiany szajs z trocin i zmielonej meblościanki, nie nastraja pozytywnie do życia, a to świństwo miało spaść nie w tym miejscu – przekonuje żartobliwie.

Chajzer zaczął również kpić z tego, że pracownik Telewizji Republika zgłosił sprawę na policję.

– Bardzo przepraszam moich sympatycznych kolegów z TV republika, że mój akt owsiankowego gniewu trafił w wasz bagażnik. Szkody pokryję. Na policję celem złożenia zeznań w sprawie owsianego ataku się zgłoszę. Przyjmę też przepisy na coś, czym nie trzeba będzie ciskać po chodniku. Tak to jest jak facet się wnerwi po 3 tygodniach bez kotleta – dodaje.

Klikając w link poniżej można zobaczyć film z wydarzenia:

Chajzer wysmarował samochód TV Republika resztkami jedzenia i uciekł (video)

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.