Chajzer się poddał. "To był błąd, przepraszam za..."

Chajzer się poddał. "To był błąd, przepraszam za..." Źródło: fot. facebook.com/ChajzerFilip

Głośno się zrobiło ostatnio o Filipie Chajzerze. To za sprawą jego niezwykle ostrych wypowiedzi skierowanych do redaktorów niektórych portali internetowych. Dziennikarz nie przebierał w słowach, co zirytowało wielu jego fanów.

Filip Chajzer niejednokrotnie wdawał się w dyskusje, kłótnie i pyskówki w mediach społecznościowych. Ma wielu fanów, którzy są mu oddani, jednak ostatnia kłótnia podała to w wątpliwość. Nawet najbardziej oddani miłośnicy dziennikarza zastanawiali się, czy nie przekroczył granic dobrego smaku. - Dobrze, niech się gryzą gejowscy redaktorzy tego szajsu - napisał w jednym z komentarzy Filp Chajzer w odniesieniu do twórców facebookowej strony "Vogule Poland".

Oskarżenia o homofobię

Niektórzy czytelnicy tej dyskusji zaczęli się zastanawiać, czy Chajzer nie jest homofobem. Teraz dziennikarz rozwiewa te wątpliwości. W tym samym miejscu, na swoim profilu na Facebooku redaktor "Dzień Dobry TVN" wystosował przeprosiny. Swój wpis zaczął od cytatu amerykańskiego pisarza Jonathana Carrolla, że "czasami głowa musi naprawić błędy, które popełnia serce". Potem przypomniał, z czym związane są przeprosiny. - Ostatnio głośno zrobiło się wokół mojej personalnej potyczki z dziennikarzami kilku portali internetowych. Naszą osobistą wymianą zdań, niemiłą i nieuprzejmą, z pewnością uraziliśmy wielu z Was - napisał Chajzer na Facebooku. Jak widać - przeprosiny nie są skierowane do obrażanych wcześniej redaktorów, a jedynie do fanów. Media zwracają też uwagę na niezwykle eufemistyczne określenie sporu, jako "niemiłej i nieuprzejmej wymiany zdań". - Przepraszam wszystkich, którzy po moich wypowiedziach mogli czuć się dotknięci. Przepraszam Was za język, za porównania i za złe emocje - dodał dziennikarz. - Niestety jesteśmy ludźmi i czasami popełniamy błędy - nobody's perfect - zakończył. fot. facebook.com/ChajzerFilip Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News