Filip Chajzer ma sporo dystansu do siebie. Dziennikarz udowodnił to ostatnio, publikując swoje stare zdjęcie. Można stwierdzić, że nie przypomina na nim samego siebie.

Filip Chajzer odziedziczył talent dziennikarski po tacie. Jego uliczne eksperymenty niejednego internautę rozbawiły do łez. Inne – skłoniły do głębszej refleksji nad stanem wiedzy Polaków.

Dziennikarz słynie nie tylko z interesujących sond publicznych ale i dystansu do siebie. Świadczy o tym zamieszczona przez niego na Facebooku fotografia. Chajzer skomentował swoje zdjęcie sprzed 7 lat w charakterystyczny dla siebie sposób.

Kiedy myślisz, że jesteś brzydki, gruby i nie ma dla Ciebie nadziei – pomyśl o Chajzerze sprzed 7 lat 2010 i 2017… czas leczy rany… – opisał zdjęcie dziennikarz.

Rzeczywiście, w 2010 roku Chajzer nie prezentował się tak dobrze, jak dziś. Jako 25-latek był przy kości. Zaciekawieni internauci wypytywali Chajzera w komentarzach jak udało mu się zrzucić wagę. Niektórzy zamieszczali zdjęcia własnych metamorfoz. Pojawili się również tacy, w których komentarzach wyczuć można było krytyczną nutę.

Nie umniejszam absolutnie przemiany, bo jest genialna! Ale trzeba tez przyznać, ze jak są pieniądze to o nią dużo łatwiej. Jak mawia klasyk „Nie ma brzydkich ludzi, są tylko biedni” – skomentował zdjęcie Chajzera jeden z internautów.

fot. Facebook/Filip Chajzer

 

...

Zobacz również