Reklama

Chajzer opublikował zdjęcie z dzieckiem. Internauci go zlinczowali

Chajzer opublikował zdjęcie z dzieckiem. Internauci go zlinczowali

Filip Chajzer od jakiegoś czasu jest dosłownie twarzą stacji TVN. Choć cieszy się raczej sympatią to ostatnio bardzo mocno oberwał od internautów. To wszystko dlatego, że opublikował zdjęcie z dzieckiem.

Reklama

Filip Chajzer niedawno przeżył wielką osobistą tragedię. W wypadku samochodowym zginął jego pierworodny syn. Po trudnych chwilach, dziennikarz wrócił do siebie, wszedł w nowy związek, z którego narodził się jego kolejny syn. Ta radość prezentera przerodziła się w internetowy lincz. Chajzer opublikował w internecie zdjęcie z malutkim synkiem i od razu zebrał falę krytyki od swoich fanów. Na fotografii widać dziennikarza na spacerze z dzieckiem. Internauci zarzucili mu, że naraża na niebezpieczeństwo zarówno siebie, jak i dziecko.

Reklama

Filip Chajzer skrytykowany przez fanów

- Nie za szczelnie to pozamykane? Też śmigam z przyczepką i właściwie to chyba tylko raz musiałem ją tak pozamykać – skomentował zdjęcie jeden z fanów dziennikarza. – A nie jest pasażerowi gorąco w takiej konstrukcji? – zapytała inna internautka. – Szkoda, że dzieciaki siedzą na wysokości rur wydechowych – dodała kolejna. Innych przykładów również było mnóstwo. Nie uszło uwagę internautów, że na zdjęciu brakuje również kasku. Prezenter na pewno drugi raz zastanowi się kilka razy, zanim ponownie opublikuje jakieś prywatne zdjęcie w sieci. Filip Chajzer Kontrowersyjne zdjęcie Chajzera, fot. Instagram/Filip Chajzer

Reklama


ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szalona decyzja skarbówki. Ci pracownicy zwrócą pieniądze za 5 lat wstecz 
  2. MSWiA wprowadza ogromne zmiany. Pod 997 już nie zadzwonisz na policję 
  3. UWAGA! Ogromny pożar chemikaliów, nadciąga trująca chmura 
Źródło: mamadu.pl
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?