Filip Chajzer ma prawdziwy talent do wywoływania ogromnych, internetowcy burz. Tym razem wziął się za jedną z popularnych sieci odzieżowych.

W ostatnim czasie dziennikarz zasłynął ściganiem internetowych hejterów. Teraz postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat koszuli, którą zobaczył w sklepie H&M.

Charakterystyczna biało-niebieska pasiasta koszula skojarzyła się Chajzerowi z uniformami, które nosić musieli więźniowie obozu Auschwitz Birkenau. Oburzony postanowił skomentować to na Facebooku.

H&M… Serio? – napisał Filip Chajzer.

Wpis wywołał falę krytyki w kierunku popularnego dziennikarza. Zdaniem wielu z nich ma on zbyt bujną wyobraźnię, a na tej zasadzie „wszystko można skojarzyć, z czymś negatywnym”.

Wszystkich oburzonych moim zdziwieniem zapewniam, że nikomu nie odbieram prawa do noszenia takiego modowego hitu. Jest popyt, jest podaż, każdy ma swój gust. Nosić i się cieszyć. Mam jednak swoją wrażliwość historyczną i dziwią mnie tego typu eksperymenty. Mam do mojego zdziwienia takie samo prawo jak klient do zakupu. Wolny rynek. Towarów i uczuć – tłumaczy się Filip Chajzer.

facebook.com/ChajzerFilip/
facebook.com/ChajzerFilip/
facebook.com/ChajzerFilip/
facebook.com/ChajzerFilip/
facebook.com/ChajzerFilip/
facebook.com/ChajzerFilip/

źródło: facebook.com/ChajzerFilip

...

Zobacz również