Szokującą historię, która wydarzyła się w niedzielne popołudnie na przystanku w pobliżu stacji metra Ratusz Arsenał, postanowił opisać nawet Filip Chajzer. Scena, w której warszawscy policjanci podchodzą do bezdomnego, zaskoczy każdego!

Filip Chajzer to znany dziennikarz, który lubi pomagać innym. Tym razem pomógł nie on, ale i tak postanowił sprawę nagłośnić, ponieważ postawa policjantki z Warszawy zasługuje na pochwałę.

ZOBACZ TAKŻE: Rosyjski biznesmen zamierza przekazać 13 mld dolarów na cele dobroczynne

Powinien dostać mandat

Filip Chajzer o tej historii dowiedział się od internauty Michała Nobisa, który był świadkiem całego zajścia. Policjanci podeszli do bezdomnego mężczyzny, który właśnie zapalił papierosa. Pan, orientując się, że w jego kierunku idą funkcjonariusze, szybko go zgasił przy śmietniku. Nie uniknął jednak rozmowy z policjantami.

Funkcjonariuszka w czasie rozmowy ze starszym człowiekiem zamiast po bloczek z mandatami, sięgnęła po… foliową torebkę z bananem, pomidorami i kanapką! To był gest, prawda? Policjantka postanowiła pomóc bezdomnemu człowiekowi i podzielić się z nim drugim śniadaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Ania i Robert Lewandowscy sprawili tym dzieciom wiele przyjemności. Niezwykły gest

Policjantka hitem internetu

Sytuacja miała miejsce w sobotę na przystanku przy stacji metra Ratusz Arsenał. I choć z pozoru wydawała się prozaiczna, to policjantka zdecydowanie zaskoczyła wszystkich swoim zachowaniem.

Po tym, jak Filip Chajzer dodał zdjęcie na swojego facebookowego fanpage’a, w Internecie zrobiło się gorąco. Większość komentujących zachwala zachowanie policjantki, inni krytykują, że to wydarzenie nie jest godne takiego nagłośnienia. Ale ilu z nas oddaje swoje kanapki przypadkowej, bezdomnej osobie?

To nie pierwszy taki przypadek

Okazuje się, że policjantka już wcześniej poznała bezdomnego mężczyznę i nie pierwszy raz mu pomogła. Starszy człowiek przyznał, że kobieta regularnie pomaga nie tylko jemu, ale także innym bezdomnym w Warszawie.

...

Zobacz również

fot. facebook.com/ChajzerFilip

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

Którą rasę psów Polacy lubią najbardziej? [ZOBACZ!]