Żak ujawnił wszystko. Zatrząsł polską branżą rozrywkową

Żak ujawnił wszystko. Zatrząsł polską branżą rozrywkową

Cezary Żak to bez wątpienia kultowy aktor. Artysta należy do niezwykle szczerych osób. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN powiedział całą prawdę o branży rozrywkowej. Wiele osób będzie mocno zaskoczonych.

Cezary Żak w swojej karierze miał dużo szczęścia do niezapomnianych ról. Na pewno przełomem w jego życiu zawodowym była rola Karola Krawczyka w komedii telewizji Polsat Miodowe Lata. Później zagrał też w serialu Ranczo aż dwie postaci. Produkcja okazała się jednym z największych hitów w historii TVP. Aktor słynie z tego, że wypowiada się w niezwykle wyważonym i przemyślanym tonie. Dlatego każdy wywiad z artystą ma duże oddziaływanie na branżę rozrywką w Polsce.

Cezary Żak ujawnia prawdę

Cezary Żak przyznał się, że jest skrytym i zasadniczym człowiekiem. Co jak wyznał jest cechą immanentną aktorów komediowych. Dodał także, iż męczące w łatce artysty-komika jest to, że ludzie na każdym kroku oczekują sypania żartami jak z rękawa. Gwiazdor podzielił się z widzami mądrością. W jej myśl wchodzi zasada "im śmiesznej w bufecie, tym smutniej na scenie". Zdaniem aktora, zazwyczaj jest tak, że ludzie brylujący w towarzystwie słabo sobie radzą z rolami komediowymi. Cezary Żak nie tylko tymi słowami zaskoczył branżę rozrywkową. Przedstawił także inne przełomowe spojrzenie. Aktor opowiedział o przepisie na sukces serialu komediowego. Zdaniem artysty musi on być obudowany na jakimś dramacie. Dramacie głównych bohaterów. Wydawałoby się, że serial śmieszy widzów, jeśli opowiada o sukcesach i bogactwie, a nie o porażkach i biedzie. Tymczasem polski widz śmieje się właśnie z tej drugiej opcji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Najlepszym przykładem jest tutaj sukces Miodowych Lat, w których Cezary Żak grał główną rolę. Serialowy Karol Krawczyk grał tam wiecznie sfrustrowanego motorniczego. Jego żona Alina była bezrobotna, a najlepszy przyjaciel Tadzik Norek kanalarzem. Innym przykładem uwielbianego przez Polaków serialu komediowego opartego na dramacie jest Świat według Kiepskich. Wiecznie bezrobotny Ferdek Kiepski wciąż bawi widzów do łez. Zgodnie z teorią Żaka, kiepskie życie, jest najweselszym życiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN pod ostrzałem. Zostawiła malutkie dziecko i wyjechała na Bali!
  2. Gwiazdor Top Model zlinczowany! Najpierw poszedł na pielgrzymkę, a później pokazał to
  3. Jakim ojcem był Zbigniew Wodecki? Tego nikt się po nim nie spodziewał
Źródło: dziendobry.tvn.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News