Cezary Żak z żoną domagali się 300 tysięcy złotych za "Czar par"? Gwiazdor "Ranczo" ujawnił prawdę

Cezary Żak z żoną domagali się 300 tysięcy złotych za "Czar par"? Gwiazdor "Ranczo" ujawnił prawdę Źródło: youtube/polsat/

Cezary Żak nie był w stanie dłużej milczeć, gdy media obiegły informacje o jego rzekomym wynagrodzeniu za udział w nowym programie. Aktor oficjalnie zabrał głos i nie zamierzał ukrywać, jaka jest prawda.

Cezary Żak, choć nadal jest uznanym aktorem u szczytu sławy, nieco rzadziej grywa w telewizyjnych produkcjach niż jeszcze kilka lat temu. Mimo to fani wciąż za nim szaleją i chętnie oglądają każdy program z jego udziałem. Nic zatem dziwnego, że aktor otrzymał propozycję uczestnictwa w zupełnie nowym show, które na antenie pojawiło się stosunkowo niedawno. Niedługo po tym, jak media dowiedziały się o ofercie skierowanej do gwiazdora, wybuchła wielka afera w sprawie jego wynagrodzenia. Ponoć wraz z żoną zażądał niezłej sumy. 

Cezary Żak za udział w programie domagał się 300 tysięcy? 

Choć zdecydowana większość wciąż może kojarzyć go z kultowymi "Miodowymi latami" od kilku lat Żak gra w "Ranczo", gdzie również sprawdza się świetnie. Aktorowi udało się również nawiązać współpracę z innymi programami co sprawiło, że gwiazdor wciąż cieszy się sporą popularnością. Nie trudno się zatem dziwić, że otrzymał ofertę wystąpienia w zupełnie nowym show "Czar par", gdzie oczywiście miałby pojawić się wraz z żoną, Katarzyną Żak

W sieci szybko rozniosły się informacje o propozycji dla aktora, jednak jeszcze szybciej pojawiły się plotki, jakoby państwo Żak mieli domagać się aż 300 tysięcy złotych za swój udział. Dla internautów, punktem zaczepienia w głównej mierze był fakt, że małżeństwo Pazurów za swój udział zgarnęło 200 tysięcy złotych, a wiedząc coś takiego, gwiazdor "Rancza" miał zamiar cenić się nieco bardziej. Choć jeżeli słowem "nieco" określamy aż 100 tysięcy złotych, ciężko jest myśleć o tym, jak o błahej sprawie. Nic zatem dziwnego, że w opinii publicznej wybuchło tak wielkie poruszenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Aktor wydaje oświadczenie 

Gwiazdor przez dłuższy czas milczał, jednak ilość nieprzyjemnych komentarzy, i jak się okazało, oszczerstw, zmusiło go do tego, by w końcu zabrać głos. Za pośrednictwem Facebooka wydał oświadczenie, w którym poinformował, że wraz z małżonką od razu odrzucili ofertę, a informacje o rzekomo żądanym przez niego wynagrodzeniu nie mają nic wspólnego z prawdą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni

2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie
 

- Otóż owszem otrzymaliśmy z Kasią propozycje wzięcia udziału w programie „ Czar par” ale z góry wiedzieliśmy że ze względu na nasze zobowiązania zawodowe nie weźmiemy w tym udziału i odmówiliśmy. A już insynuacje jakoby zażądaliśmy 300 tys.są wyssaną z palca bzdurą. Nawet nie podejmowaliśmy takich rozmów - sprostował aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Michał Szpak wyszedł na scenę i wszyscy zamarli. Obok niego stanęła zjawiskowo piękna kobieta
  3. Chciał zabić swoją żonę i córkę. Teraz jest sparaliżowany
  4. Gołąbki Magdy Gessler w obłędnym sosie. Oto prosty przepis na spektakularny obiad, niebo w gębie
  5. Złe wiadomości na jutro. IMGW pilnie ostrzega Polaków przed niebezpieczeństwem

Źródło: facebook

Następny artykuł