Cezary Żak przeżywa dramat. Myśli o odejściu

Cezary Żak przeżywa dramat. Myśli o odejściu Źródło: fot. youtube.com/KDKimBK

Jeden z najpopularniejszych aktorów filmowych i telewizyjnych Cezary Żak bardzo poważnie myśli o odejściu. Gwiazdor przeżywa prawdziwy horror. Nie może poradzić sobie z wszechobecną krytyką, która odbiera mu całą przyjemność z grania. To powoduje, że jest w coraz słabszej kondycji psychicznej.

Cezarego Żaka znają chyba wszyscy telewidzowie. Jego talent mogliśmy podziwiać w dziesiątkach produkcji. Artysta rozpoznawalny jest głównie z roli Karola Krawczyka w "Miodowych latach", księdza w serialu "Ranczo", czy Lesława "Hotel 52". Doprawdy trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie widział choć urywka produkcji z jego udziałem. Niestety aktywny zawodowo od 1986 roku artysta coraz częściej zastanawia się nad zniknięciem ze szklanego i wielkiego ekranu. O motywach swojej ewentualnej decyzji opowiedział mediom w jednym z ostatnich wywiadów. Trzeba przyznać, że są bardzo poważne.

Cezary Żak nie radzi sobie z krytyką

Każda kariera niestety musi się kiedyś skończyć, a jest to szczególnie bolesne, kiedy na taki ruch decyduje się osoba wciąż będąca w pełni sił. Serialowy Karol Krawczyk jest jednak bliski pozostawienia fanów i zaprzestania gry aktorskiej. Stan jego psychiki jest coraz gorszy, a do wszystkiego przyczynili się... widzowie. Jak sam mówi, gwiazdor nie może już znieść krytyki, z którą notorycznie musi się mierzyć. Cezary Żak bardzo odczuwa każde nieprzychylne słowa, które odbierają mu radość pracy i "podcinają skrzydła". - Jak chyba każdy zdecydowanie wolę być chwalony niż ganiony, ale krytyka wręcz podcina mi skrzydła! Coraz częściej myślę, czy nie iść już na emeryturę, bo wciąż mam poczucie, że daję jakiś ważny egzamin. Pod tym względem aktorstwo to ciężki i niewdzięczny zawód. Widzowie uwielbiają krytykować i nawet się nie zastanawiają, że sprawiają tym ból - powiedział Cezary Żak w wywiadzie dla "Rewii". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Konflikt w rodzinie Lisów. Wszystko przez chłopaka córki
  2. Łzy same płyną do oczu. Niesamowity gest artystów dla Zbigniewa Wodeckiego
  3. Mroczna przeszłość księżnej Kate. Wyciekły jej zdjęcia sprzed lat
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News