Cezary Żak długo to ukrywał. Przeżywa prywatny dramat

Cezary Żak długo to ukrywał. Przeżywa prywatny dramat Źródło: screen youtube.com/KDKIimBK

Cezary Żak dla wielu osób jest prawdziwą ikoną polskiego aktorstwa. W jego występach widać całkowite oddanie się roli i to, że na ten krótki czas staje się zupełnie kimś innym, pozostawiając za sobą swoje prywatne problemy. Przez to mało kto zdawał sobie sprawę o dramacie, jaki spotkał aktora.

Cezary Żak znany jest przede wszystkim z ról w serialach "Miodowe lata" i "Ranczo", które w polskiej telewizji zrobiły prawdziwą furorę. Aktor występuje również w teatrze, gdzie gra w wielu spektaklach. Cezarego Żaka mogliśmy również podziwiać w show "The brain. Genialny umysł" w roli jurora. Teraz aktor po bardzo długim czasie milczenia przyznał się do życiowych dramatów, które spotkały zarówno jego, jak i małżonkę.

Cezary Żak przerywa milczenie

Pierwszy poważny kryzys spotkał aktora już na początku małżeństwa, gdy urodziła się ich pierwsza córka Aleksandra. Małżonkowie mają bardzo silne charaktery i oboje chcieli postawić na swoim, co doprowadzało do częstych spięć i kłótni. Dodatkowo Cezary Żak był zmuszony do pracy poza Wrocławiem, co jeszcze bardziej oddaliło ich od siebie. Dopiero śmierć brata żony aktora uświadomiła ich, że życie jest zbyt krótkie, żeby poświęcać je na kłótnie. Wtedy właśnie małżeństwo zdecydowało się na drugie dziecko. Niestety Zuzanna od wczesnych lat chorowała na astmę, co doprowadziło do jej częstych pobytów w szpitalu. Rodzice bardzo martwili się o jej życie, gdy była hospitalizowana i całe dnie spędzali przy jej łóżku oraz na modlitwie prosząc o jej wyzdrowienie. Kolejny cios przyszedł wraz z chorobą teściowej aktora, której stan pogarszał się z każdym dniem. Kobieta cierpiała na groźną chorobę autoimmunologiczną, która powoli ją wyniszczała. W pewnym momencie seniorka potrzebowała ciągłej pomocy i obserwacji ze strony rodziny. Niestety matka Katarzyny Żak odeszła w Wielki Czwartek. Był to potworny okres i najsmutniejsze święta w życiu małżonków. Dopiero teraz aktor zebrał w sobie dosyć siły, aby o tym wszystkim opowiedzieć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się stało?! Internauci nie mogą uwierzyć w zdjęcie córki Wiśniewskiego
  2. Skandal w Polsacie! Gwiazda wyrzucona na bruk, zapowiada zemstę
  3. Większość właścicieli małych kotków nie ma o tym pojęcia! A można zyskać naprawdę dużo
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News