Cezary Żak jest ze swoją żoną Katarzyną już od ponad 30 lat. Staż ich małżeństwa wzbudza zachwyt wśród kolegów po fachu i dziennikarzy. W końcu w branży rozrywkowej nie zdarza się to często. Okazuje się jednak, że nawet po latach zdarzają się różnice zdań i przykre słowa. Dlaczego aktor tak okrutnie mówi o swojej żonie?

Po ponad 30 latach małżeństwa para aktorów pytana o to, jaki jest ich sekret, odpowiada wspólnie – to konserwatyzm. Oboje pochodzą z konserwatywnych domów, w których przywiązanie i wartości rodzinne były szczególnie ważne.

– Mówiąc poważnie, oboje zostaliśmy wychowani w dużej tradycji poszanowania rodziny. Bardzo jesteśmy związani z naszymi mamami, bliższą i dalszą rodziną. Spotykamy się kilka razy w roku, urządzamy święta. Nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy wtedy wyjechać do ciepłych krajów. Nie ma większej wartości niż budowanie silnych więzi rodzinnych. Staramy się to przekazać córkom – mówi Katarzyna Żak.

Cezary Żak: To już nie miłość, tylko…

Po tak wielu latach często rodzi się pytanie, czy można jeszcze mówić o miłości. Wielu osobom miłość kojarzy się z młodzieńczym zakochaniem, kiedy o niczym innym się nie myśli, tylko o wybrance swego serca. Czy to samo dotyczy pary aktorów z tak długim stażem?

– Kasia powie, że miłość, a ja, że przyzwyczajenie – twierdzi Cezary Żak, którego jednak natychmiast kontruje żona.

– A mylisz się, powiem, że przyzwyczajenie – podkreśla Katarzyna Żak, która podobnie jak mąż, także para się aktorstwem.

– My nie lubimy mówić o uczuciach, używać wielkich słów. Zwłaszcza w gazetach. Ale powiem ci, że jak widzę starszych ludzi, którzy idąc ulicą, trzymają się za ręce, to mnie rozczula. Pytasz: miłość, przyzwyczajenie – po prostu jesteśmy razem i jest nam dobrze. Po tylu latach lubimy ze sobą rozmawiać i nie nudzimy się – wyjaśnia Cezary Żak w rozmowie z „Vivą”.

„Czekam aż będzie stara i brzydka”

Jak się jednak okazuje, nawet w tak idealnym związku zdarzają się różnice zdań. Para przyznaje, że najczęściej zdarza im się spierać o dzieci i o… spóźnianie się. Gdyby jednak nie łączyła ich miłość, konfliktów nie dałoby się rozwiązać. Co zaś świadczy o miłości? Z całą pewnością jednym z aspektów jest zazdrość.

– Czekam na moment, kiedy będzie stara i brzydka. Wtedy nareszcie się uspokoję. Nikt już nie będzie się nią interesował, tylko ja – podkreśla aktor znany z roli wójta i proboszcza w serialu TVP „Ranczo”.

Te słowa wydają się bardzo ostre i dziennikarz „Vivy” początkowo wziął je za żart. Natychmiast jednak aktor zaprzeczył takim podejrzeniom.

– Absolutnie nie. Całe życie jestem zazdrosny do bólu – stwierdził aktor. Co na to jego żona?

– Jesteś troszeczkę zazdrosny. Ale ja też jestem zazdrosna o Cezarego. Nawet bardzo – podkreśliła Katarzyna Żak.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ulubiony aktor z „Chłopaki nie płaczą” UCIEKŁ z Polski! Chce się ukryć przed wszystkimi
  2. Ciężarna gwiazda Polsatu przyłapana na plaży. „Wygląda obłędnie”
  3. Skandal w TVP! Gwiazdor z hukiem wylatuje na bruk
  4. Pies bohater! Uratował całą rodzinę, sam zginął

Cezary Żak

Cezary Żak

Cezary Żak

Cezary Żak
fot. youtube.com

Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]


Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa

Zobacz również

ŹRÓDŁOviva.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.