Cezary Żak o swojej żonie:
Jan Odyniec - 24 Lipca 2018

Cezary Żak o swojej żonie: "Czekam aż będzie stara i brzydka"

Cezary Żak jest ze swoją żoną Katarzyną już od ponad 30 lat. Staż ich małżeństwa wzbudza zachwyt wśród kolegów po fachu i dziennikarzy. W końcu w branży rozrywkowej nie zdarza się to często. Okazuje się jednak, że nawet po latach zdarzają się różnice zdań i przykre słowa. Dlaczego aktor tak okrutnie mówi o swojej żonie?

Po ponad 30 latach małżeństwa para aktorów pytana o to, jaki jest ich sekret, odpowiada wspólnie - to konserwatyzm. Oboje pochodzą z konserwatywnych domów, w których przywiązanie i wartości rodzinne były szczególnie ważne. - Mówiąc poważnie, oboje zostaliśmy wychowani w dużej tradycji poszanowania rodziny. Bardzo jesteśmy związani z naszymi mamami, bliższą i dalszą rodziną. Spotykamy się kilka razy w roku, urządzamy święta. Nie wyobrażamy sobie, że moglibyśmy wtedy wyjechać do ciepłych krajów. Nie ma większej wartości niż budowanie silnych więzi rodzinnych. Staramy się to przekazać córkom - mówi Katarzyna Żak.

Cezary Żak: To już nie miłość, tylko...

Po tak wielu latach często rodzi się pytanie, czy można jeszcze mówić o miłości. Wielu osobom miłość kojarzy się z młodzieńczym zakochaniem, kiedy o niczym innym się nie myśli, tylko o wybrance swego serca. Czy to samo dotyczy pary aktorów z tak długim stażem? - Kasia powie, że miłość, a ja, że przyzwyczajenie - twierdzi Cezary Żak, którego jednak natychmiast kontruje żona. - A mylisz się, powiem, że przyzwyczajenie - podkreśla Katarzyna Żak, która podobnie jak mąż, także para się aktorstwem. - My nie lubimy mówić o uczuciach, używać wielkich słów. Zwłaszcza w gazetach. Ale powiem ci, że jak widzę starszych ludzi, którzy idąc ulicą, trzymają się za ręce, to mnie rozczula. Pytasz: miłość, przyzwyczajenie - po prostu jesteśmy razem i jest nam dobrze. Po tylu latach lubimy ze sobą rozmawiać i nie nudzimy się - wyjaśnia Cezary Żak w rozmowie z "Vivą".

"Czekam aż będzie stara i brzydka"

Jak się jednak okazuje, nawet w tak idealnym związku zdarzają się różnice zdań. Para przyznaje, że najczęściej zdarza im się spierać o dzieci i o... spóźnianie się. Gdyby jednak nie łączyła ich miłość, konfliktów nie dałoby się rozwiązać. Co zaś świadczy o miłości? Z całą pewnością jednym z aspektów jest zazdrość. - Czekam na moment, kiedy będzie stara i brzydka. Wtedy nareszcie się uspokoję. Nikt już nie będzie się nią interesował, tylko ja - podkreśla aktor znany z roli wójta i proboszcza w serialu TVP "Ranczo". Te słowa wydają się bardzo ostre i dziennikarz "Vivy" początkowo wziął je za żart. Natychmiast jednak aktor zaprzeczył takim podejrzeniom. - Absolutnie nie. Całe życie jestem zazdrosny do bólu - stwierdził aktor. Co na to jego żona? - Jesteś troszeczkę zazdrosny. Ale ja też jestem zazdrosna o Cezarego. Nawet bardzo - podkreśliła Katarzyna Żak.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ulubiony aktor z "Chłopaki nie płaczą" UCIEKŁ z Polski! Chce się ukryć przed wszystkimi
  2. Ciężarna gwiazda Polsatu przyłapana na plaży. "Wygląda obłędnie"
  3. Skandal w TVP! Gwiazdor z hukiem wylatuje na bruk
  4. Pies bohater! Uratował całą rodzinę, sam zginął
Cezary ŻakCezary ŻakCezary ŻakCezary Żak fot. youtube.com
piotr_adamczykNajkrótsze małżeństwa gwiazd. Oni nie wytrzymali ze sobą długo... [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwaMiłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News