Cezary_Zak_2008
Karol Zaborowski - 9 Maja 2018

Cezary Żak i Grażyna Wolszczak mają dość. Ujawnili, której partii NIENAWIDZĄ

12 maja o godzinie 13:00 odbędzie się Marsz Wolności. Wielu znanych polskich artystów i nie tylko zachęcają w nagraniach do wzięcia udziału w manifestacji. Sami też zapowiadają, że się tam pojawią. Do ich grona dołączył teraz Cezary Żak i Grażyna Wolszczak.

Marsz Wolności organizowany jest przez PO, Nowoczesną i KOD. Start manifestacji zaplanowano na godzinę 13. Marsz ruszy z Ronda de Gaulle'a i zakończy się na Placu Zamkowym. Uczestnicy będą pokazywać swój sprzeciw odnośnie do metod jakich używa aktualna władza. Wiele znanych osób zachęca do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Cezary Żak i Grażyna Wolszczak na Marszu Wolności

Niedawno do grona osób zapraszających na marsz dołączyła Grażyna Wolszczak wraz z Cezarym Żakiem. Aktor wprost mówi, że zaprasza na to wydarzenie wszystkich swoich fanów. Oprócz nich, w krótkich spotach organizatorów wzięli udział między innymi Piotr Machalica, Krystyna Janda, Dorota Stalińska czy Daniel Olbrychski. Sam marsz ma formę protestu przeciwko aktualnej władzy. Aktorzy zachęcając ludzi do wzięcia w nim udziału, sami też pokazują, że rządy PiS im się nie podobają. Sama Wolszczak zaznacza, że nie opowiada się za żadną partią polityczną. Jednak skoro bierze udział w takim wydarzeniu, aktualna władza musi jej nie odpowiadać i chętnie widziałaby innych polityków na stołkach zajmowanych teraz przez PiS. Wydźwięk Marszu Wolności jest oczywisty. Jest on sposobem okazania sprzeciwu przez partie opozycyjne, jak i ich zwolenników wobec rządowi PiS. Osoby biorące w nim udział w sposób oczywisty krytykują partię rządzącą. W tym także aktorzy obecni na spotach zachęcających do wzięcia w nim udziału. Po takim występie bez problemu można stwierdzić, za którymi kandydatami nie opowiedzą się w nadchodzących wyborach.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Zobacz także:
  1. Rydzyk poprowadzi ANTYPISOWSKI marsz przeciw choremu Kaczyńskiemu
  2. Sensacyjne, brutalne informacje. „To KACZYŃSKI zniszczył Leppera”
  3. Posłanka PiS chce MINIMUM 2 lat więzienia dla protestujących rodziców niepełnosprawnych
tusk_wstępTusk na prezydenta? Internauci bezpardonowo rozprawiają się z tym pomysłem...Czytaj dalej
szydlo_premieKaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody. Internauci żartują w najlepsze... [MEMY]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News