Dramatyczne wyznanie Cezarego Żaka. "Z żoną nie łączy mnie miłość"

Dramatyczne wyznanie Cezarego Żaka. "Z żoną nie łączy mnie miłość" Źródło: fot. youtube.com/siewie.tv Sieradzkie Wieści

Takie pary małżeńskie w show-biznesie nie zdarzają się często. Państwo Żakowie są ze sobą już ponad 30 lat i nie zamierzają się rozstawać. Patrząc na takie pary można pomyśleć, że miłość między nimi musi być ogromna. Cezary Żak jednak szokuje, stwierdzając, że to nie miłość łączy go z żoną.

Jest bardzo mało par w polskim i światowym show-biznesie, które są ze sobą tak długo. Kiedy jednak ma się już taki staż małżeństwa, naturalne wydają się pytania "co was trzyma ze sobą tak długo". Każdy chciałby usłyszeć, że to właśnie miłość jest nierozerwalnym spoiwem. Te pragnienia rozwiewa jednak popularny aktor.

Cezary Żak nie jest z żoną z miłości?

Para aktorska udzieliła wywiadu periodykowi "Gala", który specjalizuje się tematyką lifestyle'ową i rozrywkową. W rozmowie z dwutygodnikiem aktorzy rozmawiali między innymi o swoim związku. - Mnie tak naprawdę trochę łechce, że moja żona po tylu latach jest o mnie zazdrosna, to oznacza, że gdzieś tam się jeszcze tli jakiś żar... - powiedział Cezary Żak. Zapytany, czy to oznacza, "że to nie przyzwyczajenie, ale miłość?" nie potwierdził. Wręcz przeciwnie rozwiał wszelkie wątpliwości romantyków, którzy chcieliby w każdym wieloletnim małżeństwie dostrzegać gorącą romantyczną miłość, która je spaja. - Kasia pewnie powie, że to miłość, a ja - że przyzwyczajenie - odparł aktor. Jego żonę najwyraźniej ubodły te słowa, bowiem dodała do rozmowy także swoje zdanie na ten temat. - Nie bądź taki pewny siebie - uszczypliwie stwierdziła żona.

Para na ekranie, para w życiu

Żakowie chętnie występują razem na ekranie i na scenie. Wspólnie grali państwa Krawczyków w serialu "Miodowe lata" (Katarzyna Żak zastąpiła w roli Aliny Krawczyk Agnieszkę Pilaszewską w 93. odcinku). Wspólnie grali w serialu i filmie "Ranczo", chociaż tym razem już nie małżeństwo - Cezary Żak grał w serialu księdza proboszcza i wójta, zaś Katarzyna Żak - Solejukową. Co ciekawe - z pewnością jeśli nie miłość, to łączą ich zarobki. Para wspólnie występuje w reklamach telewizyjnych i wystawiają wspólny program kabaretowy. Jeśli na scenę wychodzi sam Żak - zarabia za występ 7,5 tys. zł. Jeśli grają razem, zarabiają już 12 tys. zł. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Skandal roku! Doda pokazała screeny, które pogrążą Rozenek i Górniak (ZDJĘCIA)
  2. Polskie gwiazdy masowo wyjeżdżają z kraju. Wszystko przez jeden powód
  3. Godlewska pokazała się bez makijażu. Straszy?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News