Cezary Żak musiał w końcu ujawnić całą prawdę. Wszystko po medialnych doniesieniach o poważnych problemach

Cezary Żak musiał w końcu ujawnić całą prawdę. Wszystko po medialnych doniesieniach o poważnych problemach Źródło: Facebook.com cezaryzakofficial

Cezary Żak nie mógł dłużej milczeć. Aktor odniósł się do plotek o poważnych problemach, które w ostatnich dniach obiegły media. Ujawnił całą prawdę i rozwiał wszelkie wątpliwości.

Cezary Żak postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości, gwiazdor przerwał milczenie i ujawnił całą prawdę. Aktor zareagował na medialne doniesienia o poważnych problemach, opublikował oświadczenie w tej sprawie w mediach społecznościowych.

Cezary Żak przerwał milczenie i skomentował medialne doniesienia

Popularny aktor skomentował medialne plotki o poważnych problemach w swoim małżeństwie. Według doniesień "Świata seriali" Cezary Żak i jego żona Katarzyna przechodzą aktualnie poważny kryzys w związku, który miałby zakończyć się rozwodem. Fani byli bardzo zaniepokojeni informacjami krążącymi w sieci.

To nie pierwszy raz, kiedy sugeruje się tej aktorskiej parze problemy w związku. Pierwsze plotki o rychłym rozstaniu małżeństwa pojawiły się już w 2016 roku. Wtedy wątpliwości rozwiała Krystyna Janda, która opublikowała w sieci jednoznaczne zdjęcie pary.

Cezary i Katarzyna Żak pobrali się w 1985 roku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć Żakowie stanęli na ślubnym kobiercu niemal 35 lat temu, ich związek wciąż budzi ogromne emocje. Wszystko przez trudne charaktery małżonków.

– Idziemy przez życie razem, ale mamy swoje światy. I kiedy jesteśmy w nich za długo, potrafimy zatęsknić. Mój to chaos, szaleństwo, zaskoczenie i nieustanna tęsknota za ludźmi. Cezary jest poukładany, spokojny. Ma w domu dwa miejsca: gabinet i ogród, może tam przesiadywać godzinami i właściwie nie ma wielkiej potrzeby, by być gdzie indziej. Mnie wszędzie pełno. Jestem jak wiatr, który wpada jednym oknem, przeleci przez wszystkie pomieszczenia i wyleci drugim – zdradziła Katarzyna Żak w wywiadzie dla "Gali".

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęcia

Tym razem wątpliwości dotyczące trwałości swojego małżeństwa rozwiał sam aktor. Cezary Żak opublikował na swoim Facebooku zdjęcie z żoną, które opatrzył jednoznacznym opisem.

- Kolejny raz nas rozwodzą. Tym razem „Świat Seriali” z Interii. Zapewniamy Was, że mamy się dobrze i za miesiąc będziemy świętować 35. rocznicę ślubu. Pozdrawiamy - napisał Cezary Żak na swoim Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  3. Wszystko się nagrało. Przerażające sceny na południu Polski
  4. Mama zobaczyła list, który przyniosła córka i od razu zadzwoniła na policję. Polsat alarmuje: uważajcie na swoje dzieci
  5. Staszek wyzdrowiał z koronawirusa. Niestety, najgorsze zaczęło się dopiero wtedy
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News