Tradycyjne święta u Pazurów? Nic takiego, pochwalili się zdjęciami

Tradycyjne święta u Pazurów? Nic takiego, pochwalili się zdjęciami Źródło: YT/Cezary Pazura

Cezary Pazura spędza święta z dala od domu - a przynajmniej na to wskazują zdjęcia, które właśnie opublikowała Edyta na swoim koncie Instagram. Aktor razem z rodziną opala się w ciepłym słońcu, co wzbudza zazdrość wśród fanów jego twórczości. Nie zgadniecie, na jakiej wyspie odpoczywa.

Cezary Pazura w tym roku postanowił spędzić święta w trochę inny sposób niż zazwyczaj. Razem z żoną i córką pojechał do ciepłych krajów, aby tam w promieniach słońca spędzić tegoroczną Wielkanoc.

Cezary Pazura w święta opala się na ciepłej plaży

Dzisiaj w końcu nadszedł oczekiwany przez wszystkich świąteczny czas. Nareszcie zapracowani Polacy mogą odpocząć na zasłużonym urlopie i spędzić go w gronie najbliższych.

Również gwiazdy i celebryci święta wykorzystują do tego, aby zacieśnić rodzinne relacje. To właśnie z tego powodu Cezary Pazura zdecydował się ze swoją żoną i dziećmi wspólnie wyjechać w daleką podróż.

Przeglądając najnowsze zdjęcia zamieszczone na Instagramowym profilu Edyty Pazury można stwierdzić, że para wybrała się do ciepłych krajów. W tym roku, według Pomponika, zdecydowali się oni święta spędzić z dala od polskich tradycji - lądując na Cyprze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na fotkach widzimy między innymi jak opalony i szczęśliwy Cezary Pazura smaruje swoje dziecko kremem z filtrem UV, aby słońce nie poparzyło delikatnej, dziecięcej skóry.

Przy okazji krótkiej relacji z pobytu na Cyprze, Edyta przeprosiła fanów, że na jej poczytnym blogu od pewnego czasu nie pojawiają się nowe wpisy. Jak widać jest zajęta i nie ma na to zwyczajnie czasu.

- Oczywiście przez to nasze życie towarzyskie jak i to „instagarmowe” trochę kuleje. Obiecuje jednak bardziej się zorganizować i więcej pisać na blog Maybe Baby, bo otrzymuje od Was mnóstwo wiadomości że chcecie: „więcej i więcej” Niestety kiedyś muszę spać, a nie da rady być się we wszystkim perfekcyjnym. Jeżeli ktoś Wam to próbuje wmówić to nie wierzcie! To tylko internetowe, wyimaginowane pragnienia i nabijanie ludzi w butelkę - tłumaczy się blogerka.

Miejmy nadzieję, że odpoczynek będzie udany, a tak spędzone święta zostaną przez Pazurów zapamiętane na długo.

Fot. Instagram/Edyta Pazura

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów
  5. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  6. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News