Wielu chciałoby mieć tylko takie problemy. Cezary Pazura opowiedział o swoim "dramacie"

Wielu chciałoby mieć tylko takie problemy. Cezary Pazura opowiedział o swoim "dramacie" Źródło: Screen/YouTube/tvnpl

Cezary Pazura opowiedział w mediach o swoim problemie. Nie da się ukryć, że dla wielu osób jest to błahostka, której nie sposób zaliczyć do dramatów. Aktor nie może liczyć na zrozumienie ze strony internautów, którzy niejednokrotnie zmagają się z dużo poważniejszymi sprawami.

Cezary Pazura jest zaliczany nie tylko do najbardziej rozpoznawalnych, ale również najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Aktor zdobył ogromne uznanie wśród płci pięknej, która niejednokrotnie widzi w nim ideał mężczyzny. Wiele osób uważa, że czas działa wyraźnie na korzyść 56-letniego aktora. 

Tytułowy "Kiler" idzie z duchem czasu i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie tam publikuje swoje zdjęcia, które cieszą się ogromną popularnością. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie nie brakuje fotografii dokumentujących jego doskonałą formę. Wielu mężczyzn mogłoby mu pozazdrościć, a kobiety z pewnością są pod wrażeniem jego sylwetki. Okazuje się jednak, że on sam nie jest z siebie zadowolony.

Cezary Pazura opowiada o swoim "problemie": "Nie mogę przytyć"

Jak wielu aktorów, Cezary Pazura musi dopasowywać swój zewnętrzny wygląd do powierzonych mu ról. Dwa lata temu gwiazdor sporo schudł, aby przygotować się do roli w serialu "Ślepnąc od świateł". Zrzucił wówczas aż 10 kilogramów i - jak sam przyznaje - przyszło mu to z wielką łatwością.

Problem pojawił się dopiero później. Cezary Pazura żalił się, że ma olbrzymi problem, aby wrócić do poprzedniej wagi, w której czuł się bardzo dobrze i komfortowo. Aktor nie czuje się dobrze w swojej skórze i uważa, że jest za chudy.

- Po zakończeniu pracy w serialu mam ogromny kłopot z odzyskaniem poprzedniej wagi. Przy moim wzroście powinienem ważyć jakieś 84 kilogramów. Wciąż brakuje mi około pięciu - żalił się w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktor opowiedział o swoim "dramacie". Internauci go wyśmiali

Cezary Pazura bardzo ubolewa, że nie może powrócić do swojej właściwej wagi. Aktor podkreśla, że nic nie jest w stanie mu pomóc. Nawet spożywanie większej ilości kalorii nie przynosi spodziewanego efektu. Jego wyznanie nie spotkało się jednak ze zrozumieniem wśród internautów: 

- Panie Pazura... żeby ludzie mieli tylko takie problemy... - napisał jeden z komentatorów.

- Ale chłopak ma problem, niech go drzwi ścisną! Żeby tylko takie problemy mieć - oburzyła się inna osoba.

- Nachalnie dopomina się komplementów. Marzenie wszystkich facetów. Żałosne - czytamy w innym komentarzu. 

Gwiazdor nie znalazł zrozumienia wśród internautów, którzy uznali jego "problem" za fanaberię. Zdaniem wielu osób, aktor użala się nad sobą zamiast docenić walory, których inni mogą mu jedynie pozazdrościć. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Pomponik

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News