Pazura po operacji pokazał zdjęcie. Fani wstrzymali oddech

Pazura po operacji pokazał zdjęcie. Fani wstrzymali oddech Źródło: fot. instagram.com/@czarekpazura

Cezary Pazura niedawno przeszedł poważną operację. Aktor od dłuższego czasu miał problemy z kręgosłupem. Ból, który odczuwał, bardzo utrudniał mu normalne funkcjonowanie.

Cezary Pazura już od dłuższego czasu zmagał się z problemami z kręgosłupem. Aktor nie dawał nic po sobie poznać. O jego problemach wiedzieli tylko najbliżsi. Nawet gdy był już w szpitalu, opinia publiczna nie wiedziała przez jakiś czas co dokładnie dolega aktorowi. Dopiero po chwili jedna ze znajomych aktora potwierdziła doniesienia o problemach zdrowotnych Pazury.  - Tak, Czarek ma chory kręgosłup. Ból czasem przenosi się nawet do ręki. Dlatego zdecydował się na operację. - mówiła Kilka dni temu zdecydował się poddać operacji, która miała uwolnić go od paraliżującego bólu. Pazura odwołał wszystkie swoje wystąpienia.

Cezary Pazura już po operacji

Aktor w niedzielę opublikował zdjęcie już po zabiegu. Wielu fanów widząc je, wstrzymało oddech. Widzimy na nim aktora w kołnierzu ortopedycznym. Widać, że Cezary Pazura jeszcze nie doszedł do siebie. Część fanów od razu zaczęła pytać "co się stało?". Nie zdawali sobie sprawy, z jakim cierpieniem musi się on zmagać. Inni zaś odetchnęli z ulgą, widząc, że operacja zakończyła się sukcesem i ich ulubiony aktor jest już na nogach. Pod zdjęciem fani okazali aktorowi mnóstwo wsparcia i życzyli szybkiego powrotu do zdrowia. Cezary pazura w poście podziękował również swoim kolegom z teatru za odwiedziny, jak i za wsparcie, które od nich otrzymał. Decyzja aktora o poddanie się operacji była bardzo nagła. Jest to spowodowane tym, że bardzo zależy mu na czasie. Niedługo zostanie po raz trzeci ojcem. Jego żona jest w zaawansowanej ciąży. Bez zabiegu Cezary Pazura miałby bardzo duże problemy przy opiece nad dzieckiem. W takim wypadku jego żona  Edyta byłaby praktycznie zostawiona sama sobie. O wiele ciężej miałby również w pracy, która niekiedy wymaga dużej sprawności. Mamy nadzieję, że Pazura szybko wróci do pełni zdrowia.
Zobacz także:
  1. Senator PiS nago biega po plaży. Partia pali się ze wstydu
  2. Bill Gates ostrzega: „Niebawem umrze 30 mln osób”
  3. Co za żenada w TVN! Rusin i Kraśko stanęli jak wryci
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu