Cezary Pazura to jeden z największych polskich aktorów. Wyróżnia się na tle innych swoją charyzmą i humorem. Znamy go doskonale z wielu produkcji. Został jednak obrzydliwie zaatakowany. Zarzuca mu się potrącenie  kobiety ze skutkiem śmiertelnym. To wynik tego, że niektórzy jednak nie sprawdzają dokładnie informacji.

Cezary Pazura to dobrze nam wszystkim znany aktor. Wystąpił w wielu produkcjach filmowych, często grając główne role. Swoje lata świetności ma już za sobą, ale mimo wszystko wciąż stara się przyjmować role, by nie dać światu o sobie zapomnieć. Ktoś jednak postanowił go zaatakować, a fake szybko rozszedł się w sieci.

Skąd znamy popularnego aktora? Swoją pierwszą wielką rolę miał w serialu „Pogranicze w ogniu”, który opowiadał o zmaganiach polskiego i niemieckiego wywiadu w okresie 20-lecia międzywojennego. Drugą główną rolę dostał jego wieloletni przyjaciel Olaf Lubaszenko. Zagrał również w takich kultowych filmach jak „Kiler”, „Kroll”, „Nic Śmiesznego”, „Psy” i wiele innych.

Cezary Pazura potrącił kobietę?

Teraz Pazura odnajduje się w nowej roli. W najnowszym serialu HBO „Ślepnąc od świateł” gra postać dziennikarza, który jest uzależniony od różnych używek, szczególnie od narkotyków. Serial jest bardzo dobrze odbierany zarówno przez widzów, jak i krytyków filmowych. W produkcji była jedna bardzo ciekawa scena, która przysporzyła mu kłopotów.

W jednym z odcinków bohater, w którego wciela się Pazura, potrąca ciężarną kobietę na pasach dla pieszych. Ta nie przeżyła wypadku, mężczyzna był pod wpływem narkotyków i zatrzymała go policja. Okazuje się jednak, że nie wszyscy są w stanie pojąć, iż akcja serialu nie dzieje się naprawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]

Żart czy celowy atak? Fake news obiegł sieć

Jedna z internautek rozpowszechniła informację na temat wypadku i napisała, że to wydarzyło się naprawdę, załączając na dowód kadr z serialu.

– Dziewczyny! Co sądzicie o akcji Cezarego Pazury? Usprawiedliwiacie go, czy nie ma już dla niego ratunku i jest skończony? Dla mnie tacy ludzie są gorsi niż zwierzęta… Nie jestem w stanie pojąć, co teraz czuje ich ojciec i mąż. To nie obejdzie się bez echa nawet w zagranicznych mediach. Na 100% będą trąbili o polskim celebrycie… Dla niewtajemniczonych: dosłownie kilka chwil temu Cezary Pazura potrącił ciężarną kobietę na pasach. Zmarła na miejscu. Podobno był pod wpływem środków odurzających – napisała jedna z internautek na Facebook’u.

Wpis udostępniła na Instagramie menadżerka i partnerka aktora Edyta Pazura. Jest zaskoczona, że w dzisiejszych czasach ktoś może jeszcze nie odróżniać serialowej fikcji od rzeczywistości.

Cezary Pazura
Screen Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mroczna przeszłość Mariusza Pudzianowskiego. Straszna tajemnica
  2. Obleśny atak na Wiśniewskiego! „Bankrut, alkoholik i hazardzista”
  3. W Lidlu dostaniesz fortunę! Ogromne zarobki dla każdego
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on

Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.