Fani chcą zlinczować Cezarego Pazurę. Wszystko przez jedno zdjęcie

Fani chcą zlinczować Cezarego Pazurę. Wszystko przez jedno zdjęcie

Cezary Pazura nie może liczyć ostatnio na dobra prasę. Aktor, który w minionym czasie nie cieszy się wielkim zainteresowaniem reżyserów i jest bardziej aktywny na serwisie YouTube, zadziwił swoich fanów. Wszystko jest sprawką treści, jaką artysta opublikował na swoim Instagramie.

Cezary Pazura znany jest z kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań, które przez fanów artysty postrzegane są jako przejawy ekstrawagancji. Aktor, YouTuber, a także kabareciarz nigdy nie bał się odważnych słów i czynów niezależnie od oceny opinii publicznej. Ostatnio jednak artysta nawarzył piwa, które teraz musi spijać, a komentarze internautów są w tym wypadku bezlitosne.

Cezary Pazura szokuje.

Aktor, który w swoim dorobku ma takie kultowe filmy jak „Chłopaki Nie Płaczą”, „Psy”, „Nic Śmiesznego”, a także rolę w legendarnym sitcomie Polsatu „Trzynasty Posterunek” nie narzeka ostatnio na wzmożone zainteresowanie producentów filmowych. W zamian tego artysta założył własny kanał na YouTube.com, żeby móc trafić przede wszystkim do młodszych odbiorców. Sam „Wujek Czarek” jak przedstawia się swojej internetowej publiczności, współpracował już z istnymi ikonami polskiej sceny YouTube'owej, takimi jak Blow, Boxdel, czy Stuu. Aktor cieszy się pół milionem subskrypcji oraz wysoką oglądalnością materiałów. Niestety, ale internetowy dorobek Cezarego Pazury może ulec zniszczeniu. Część fanów odwróciła się od swojego idola, przez kontrowersyjne zdjęcie, jakie umieścił w swoich social mediach. Fotografia, o której mowa, przedstawia jego z innym fenomenem sceny internetowej - Popkiem. „Król Albanii” jak sam tytułuje się raper, jest przez internautów, oraz polskich obserwatorów show-biznesu odbierany jako postać co najmniej niejednoznaczna. Niewątpliwie jednak twórczość, oraz sam wizerunek muzyka budzi bardzo mieszane uczucia. fot.instagram.com/czarekpazura
„Tatusiowie przyszli po swoje pociechy” napisał pod fotografią aktor. Jak się bowiem okazało, córki obu Panów chodzą do jednej szkoły. Reakcji obserwatorów Instagrama artysty, chyba on sam Cezary Pazura się nie spodziewał.

Zmieszani internauci.

Reakcje na zdjęcie Cezarego Pazury podzieliły obserwujących profil aktora na dwa obozy. Jedni, starsi fani zawiedzeni są faktem, że uznany artysta nie stara się już o angaże w filmach, tylko wybrał rolę internetowego celebryty, zadającego się z ludźmi o niejednoznacznej reputacji: "Kiedyś ikona, idol, teraz… pozorant próbujący się przypodobać pseudo idolom. Przestałem szanować”, „Co to za patologiczna szkoła?”, „Czarek, już nie masz z kim sobie zdjęć robić?” – czytamy w komentarzach. Drugi typ broni znanego aktora, że w praktyce nie zrobił on niczego złego i może spotykać się z osobami, które sam uważa za wartościowe. - Nie wiem czemu jest taki hejt w stronę wujka Czarka. Popek, wiadomo, że ma swoją przeszłość, ale się z tego pozbierał i już niejednokrotnie pokazał, że jest naprawdę fajnym, dobrym człowiekiem. Nie oceniamy ludzi po tym, jak wyglądają albo na to, jaką przeszłość mają. Ludzie, więcej otwartości i tolerancji! – pisze jeden z wielbicieli Cezarego Pazury.
Następny artykuł