Żona Pazury załamana ujawnia. "Było romantycznie zaledwie przez 48h"

Żona Pazury załamana ujawnia. "Było romantycznie zaledwie przez 48h"

Cezary Pazura wraz z żoną Edytą Zając dla wielu są przykładem idealnej pary. Często pokazują się razem w miejscach publicznych, pozwalają fotografować oraz rozmawiają z fanami. Edyta właśnie opisała swoją przykrą historię, czym zaskoczyła niejednego obserwatora. "Było romantycznie zaledwie przez 48h"

Cezary Pazura i Edyta mają troje dzieci: najmłodszą, ledwie dwumiesięczną Ritę i dwoje już starszych. Dla Pazury związek z Zając to trzecie małżeństwo. Edyta bardzo chętnie dzieli się ze swoimi fanami kulisami swojego życia prywatnego oraz rodzinnego, a z okazji Światowego Tygodnia Karmienia Piersią zdecydowała się opowiedzieć swoją historię z lat, gdy na świat przyszła jej starsza córka, Amelia.

Jak Edyta Zając przechodziła karmienie piersią?

– O ile ostrzegano mnie w szkole rodzenia, że taki człek mały, to raczej nie człek jeszcze, a bardziej organizm przypominający pompę ssąco-tłoczącą, to nie zdawałam sobie sprawy z tego, że to faktycznie JEST(!) pompa ssąco-tłocząca, dla której dodatkowo ja osobiście muszę to paliwo naprodukować – napisała Pazura. Stwierdziła z przekonaniem, że wszystkie wzruszające historie o karmieniu piersią innych kobiet zdecydowanie nie pokrywały się z jej doświadczeniami i tym, co ona przeżyła. – Było pięknie i romantycznie przez zaledwie 48 godzin... Później zaczął się nazywany przez nas matki: "HARDCORE". W dość brutalny sposób motylki latające w moim brzuchu dotknęła masowa zagłada i zdechły wraz z narastającym bólem i frustracją – wyznała.

Edyta Zając płakała przez dziecko

Żona Cezarego Pazury zauważyła, że piersi w krótkim czasie urosły o kilka rozmiarów, a bólu nie były w stanie złagodzić żadne sposoby i metody. Stwierdziła, że "towarzyszyły jej wszystkie negatywne uczucia tego świata". Wspomina, że nie rozumiała koleżanek, które z zachwytem wspominały swoje doświadczenia, a każde niezrozumienie dla jej cierpienia złościło ją.

Co na to Cezary Pazura?

Wszystko skończyło się dopiero po bardzo ciężkich trzech tygodniach walki z samym sobą. Mąż przez cały ten czas ją wspierał, dokładnie tak, jak wspiera ją we wszystkich jej działaniach. Wbrew własnym przypuszczeniom, Edycie naprawdę trudno było porzucić karmienie piersią, bo - jak stwierdziła - bliskość dzieci była najtrudniejsza. Wtedy też dopiero zrozumiała, jak cenne było to doświadczenie. Nie poddała się również i została matką jeszcze dwukrotnie. Cezary Pazura z żoną Instagram.com/@ed_pazura Cezary Pazura Fot. Instagram/Cezary Pazura fot. YouTube Cezary Pazura

ZOBACZ TAKŻE: Nowy projekt PiS ws. emerytur. Jego koszty zwalają z nóg

ZOBACZ TAKŻE: Gigantyczna eksplozja obok lotniska! Słup ognia na kilkadziesiąt metrów

ZOBACZ TAKŻE: Mąż Kory w fatalnym stanie. Smutne doniesienia mediów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News