Cezary Pazura się wygadał. Już niedługo koniec wielkiego oczekiwania

Cezary Pazura się wygadał. Już niedługo koniec wielkiego oczekiwania

Cezary Pazura zaskoczył swoich fanów. Legendarny aktor komediowy postanowił opowiedzieć o swoich nadchodzących planach zawodowych i przez przypadek powiedział za dużo. Okazuje się, że kultowe produkcje, z których słynął artysta, dostaną swoje kolejne części.

Cezary Pazura to bez wątpienia jedna z ikon kina lat 90. i początków XXI wieku. Miejsce w panteonie legend krajowej kinematografii zapewniły mu takie produkcje jak "Psy", "Killer", czy "13 posterunek". Okazuje się, że po latach, niektóre z tych filmów mogą doczekać się wznowień, a główne role ma w nich odgrywać nie kto inny, a Pazura właśnie.

Cezary Pazura zaskakuje. Kultowe produkcje powrócą?

W wywiadzie z portalem gazeta.pl aktor, który właśnie promuje swój najnowszy film "Diablo. Wyścig o wszystko", opowiedział trochę o swoich planach na przyszłość. Okazuje się, że kultowe projekty filmowe, w których artysta brał udział przed laty, mogą dostać kolejne części. Oznacza to koniec wielkiego oczekiwania, które trwa już dziesiątki lat. - Mają powstać "Psy 3" i "Chłopaki nie płaczą 2". Brzmi trochę jak odcinanie kuponów, ale to tak nie jest. Robiąc film po latach, nawiązując do poprzedniego tytułu, trzeba zrobić film współczesny. Musi się dziać tu i teraz, trzeba użyć narzędzi, których się używa przy kręceniu filmu, a nie takich, których się używało 25 lat temu - powiedział Pazura w wywiadzie dla gazeta.plDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy w filmach wystąpi oryginalna obsada?

Sam Pazura nie chciał mówić, czy aktorzy, którzy przed laty występowali w komedii Olafa Lubaszenki i filmie sensacyjnym Władysława Pasikowskiego znów ucieszą oczy polskich widzów, tak wyczekujących rozwinięcia wątków z poprzednich części. Przypomnijmy, że w filmach tych u boku Pazury występowały takie sławy jak Bogusław Linda, Maciej Stuhr, Mirosław Zbrojewicz, Michał Milowicz, czy Bohdan Łazuka. Możliwe, że aktorzy i aktorki, którzy przed laty grali w legendarnych produkcjach, skuszą się jeszcze raz, aby pojawić się na ekranach w dawno niegranych rolach. Przypomnijmy, że podobna sytuacja czekała serię Kogel-Mogel, która dopiero w 2019 ma mieć premierę swojej trzeciej części. Czy wznowienia kultowych produkcji po latach mogą być zwiastunem nowej mody w polskim kinie? A może to, o czym mówi Pazura, jest tylko pomysłem, który nigdy nie trafi do realizacji? ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Magda Gessler w niezwykle poruszających słowach. Fani we łzach
  2. Jackowski nie może już dłużej milczeć! To wstrząsnęło całą Polską, wyjątkowo drastyczne
  3. Marta Kaczyńska nie mieszka z własnym mężem! Jej kolejne małżeństwo się rozpada?!
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News