Cezary Pazura: Dzieci aktora są niesamowicie różne!

Cezary Pazura: Dzieci aktora są niesamowicie różne! Źródło: Fot. Instagram/Cezary Pazura

Cezary Pazura dzieci gwiazdowa są jego największą dumą. Łącznie jest ich czwórka, a każde z nich ma ogromne znaczenie dla sławnego taty. Jak przedstawia się potomstwo aktora?

Cezary Pazura dzieci: aktor może pochwalić się okazałą gromadą pociech, które darzą do niezwykłym uczuciem. Trzykrotnie żonaty artysta niemal każdy związek pieczętował narodzinami dziecka. Najwięcej z nich wydała na świat o 26 lat młodsza od Pazury Edyta Pazura, z którą związek małżeński zawarł niemal 10 lat temu. Trzecia żona kultowego aktora urodziła ich aż trójkę.

Cezary Pazura dzieci

W 1990 roku na świat przyszła pierwsza córka Cezarego Pazury Anastazja, której mamą jest Żaneta Pazura, z którą w związku pozostawał w latach 1989-1994. Pomimo rozpadu małżeństwa jej rodziców, utrzymuje doskonałe relacje z ojcem. 28-latka również pracuje jako aktorka. Na drugie dziecko gwiazdor czekał aż 19 lat. W 2009 roku, czyli w tym samym roku, w którym wziął ślub z trzecią żoną. To właśnie ona dała mu Amelię.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na następną ciążę nie trzeba było długo czekać. Już w 2012 roku urodził się 6-letni dziś Józef. Latem tego roku natomiast urodziła się Rita. Dziewczynka niedługo skończy siedem miesięcy. Jej płeć ukrywano do końca i ujawniono ją dopiero po narodzinach. - Jest! Dziecko w Dzień Dziecka! Córeczka Rita przywitała szczęśliwego tatusia. Dziękuję Edytko! Jesteś dzielna! Najlepsza Matka Na Świecie - napisał wówczas na Instagramie.

Cezary Pazura małżeństwa

Legendarny aktor na każdym kroku podkreśla, że pierwsze dwa małżeństwa były całkowitymi pomyłkami z jego strony. Choć drugie z nich, z ukraińska aktorką Weroniką Marczuk, trwało aż 14 lat, nie udało się go uratować i zakończyło się rozwodem. O tym, jak wspomina poprzednie związki, Pazura opowiedział kilka lat temu Magdzie Mołek w programie "W roli głównej". Jego odpowiedź na pytanie "który raz wije rodzinne gniazdo" musiała być przybijająca dla jego poprzednich małżonek. - Pierwszy. Wcześniej to były pomyłki. [...] Z pierwszego małżeństwa mam dziecko, ale nie było gniazda, z drugiego nie mam i z trzeciego mam dwoje dzieci. Dopiero w 47. roku życia mogę powiedzieć, że założyłem gniazdo. Pierwsze małżeństwo: wpadka. Stało się. Odpowiedzialność to jest taka cecha, która na mnie ciąży. Trzeba więc było założyć rodzinę. Okazało się, że jesteśmy w ogóle nie dla siebie - wyznał wówczas Pazura. W tej samej rozmowie dodał, że obecna żona jest jego jedyną prawdziwą miłością. - Ja po raz pierwszy nie czuję, że gdzie indziej jest moja prawdziwa miłość, bo ją wreszcie znalazłem! A kiedyś miałem to uczucie wiążąc się, że gdzieś tam czeka na mnie coś innego - powiedział.ZOBACZ TAKŻE:
  1. 80-letni znany aktor podkochuje się w Dodzie! "Mimo różnicy wieku jesteśmy pokrewnymi duszami"
  2. Dla Rodowicz to prawdziwe żniwa. Ile gwiazdy dostaną za Sylwestra?
  3. Smutne. Uwielbiani bohaterzy M jak Miłość biorą rozwód
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
źródło: wikipedia.org/dziennik.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News