Cezary Pazura jest jednym z najpopularniejszych aktorów na polskiej scenie, a jego życie prywatne interesuje miliony Polaków. Mężczyźnie niedawno urodziło się trzecie dziecko, niestety nie wszystko poszło tak, jakby sobie tego aktor życzył. Jego żona zdecydowała się na dramatyczne wyznanie. 

Cezary Pazura jest jednym z najpopularniejszych aktorów na polskiej scenie, a jego życie osobiste obserwują miliony Polaków. Kiedy tylko pojawiła się informacja, że na świat przyjść ma kolejne dziecko aktora, wszyscy od razu chcieli wiedzieć kiedy ma się urodzić, jakiej będzie płci oraz przede wszystkim – jak będzie miało na imię.

Okazało się, że mała Rita na świat przyszła 1 czerwca, jednak nie wszystko poszło dokładnie tak, jak aktor wraz ze swoją żoną Edytą sobie wymarzyli. Kobieta zdecydowała się publicznie wypowiedzieć, a jej słowa wywołały szok.

Cezary Pazura i Edyta Zając – jak wygląda ich związek?

Para jest ze sobą już od maja 2009 roku i wydaje się, że pasuje do siebie doskonale. Mimo sporej różnicy wieku (kobieta jest 26 lat młodsza od aktora), wszystko wskazuje na to, że świetnie się ze sobą dogadują. Mają troje dzieci: Amelię, Antoniego oraz Ritę – ostatnia, najmłodsza córeczka urodziła się trochę ponad 3 miesiące temu.

Edyta Pazura nie jest pierwszą partnerką Cezarego – przed nią mężczyzna miał już dwie żony, a z jedną z nich ma także córkę Anastazję. Ciągle jednak podkreśla, że prawdziwego szczęścia zaznał dopiero u boku obecnej żony. Para poznała się przypadkiem w pociągu, a już kilka miesięcy później rozkwitła wielka miłość.

Dramatyczne wyznanie Edyty Pazury

Najmłodsza pociecha pary – córka Rita – urodziła się 1 czerwca tego roku. Przeglądając media społecznościowe celebrytów od razu widać, że jest oczkiem w głowie rodziców, ale nie jest tak bez powodu. Podobnie też imię dziewczynki nie przez przypadek nadane zostało na cześć patronki od trudnych spraw.

– Miałam problem z zajściem w ciążę, a że jestem osobą wierzącą, modliłam się do św. Rity, która jest patronką od spraw beznadziejnych – opowiada o swoim dramacie kobieta.

Wspomina również, że imię dla dziewczynki od razu przypadło do gustu jej starszym dzieciom, które były nim zachwycone. Kobieta twierdzi, że to właśnie posiadanie dzieci i rodziny całkowicie odmieniło jej dotychczasowe życie.

– Mąż i dzieci sprawiły, że dziś jestem pełnowartościową kobietą, która wie, czego chce. Mam wielkie wsparcie w Cezarym, który uważa rolę ojca za najważniejszą z jaką przyszło mu się zmierzyć – komentuje Edyta.

Wygląda na to, że po długiej walce o trzecie dziecko para w końcu odzyskała spokój.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Zanim Bożenkę z Klanu zagrała Kaczorowska, była inna aktorka. Teraz zachwyca urodą!
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Spóźnia się Twój pociąg? PKP będzie musiało Ci za to zapłacić!

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]


15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]