Cezary Pazura wszedł do łazienki, w której była jego żona
czarekpazura Instagram.com
Agata Jaroszewska - 16 Września 2020

Pazura zaskoczył żonę w łazience. Zdjęcie ekspresowo obiegło sieć, lawina komentarzy

Cezary Pazura obecnie nie może liczyć na deszcz ról w największych produkcjach, jednak w czasie swojej kariery wcielił się w uwielbiane przez Polaków postacie. Jego teksty z "Killera" czy "Psów" przenikły do popkultury i dziś trudno znaleźć osobę, która ich nie zna. Wydaje się, że Cezary Pazura znalazł szczęście u boku Edyty Pazury. Ostatnio mąż postanowił przerwać jej poranne przygotowania w łazience.

Cezary Pazura może mówić o prawdziwym szczęściu. Aktor odniósł sukces zawodowy o jakim wiele osób mogło tylko pomarzyć, dodatkowo znalazł miłość swojego życia i wydaje się, że Edyta Pazura jest dosłownie spełnieniem jego marzeń. Mężczyzna poświęca żonie wiele uwagi w swoich mediach społecznościowych, jednak to czym pochwalił się dziś na swoim Instagramie wywołało u fanów zachwyt. Tylko Cezary Pazura mógł wpaść na tak szalony pomysł.

Polsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejPolsat przekazał fatalne informacje dla Polaków. Od dziś będzie już tylko gorzejCzytaj dalej

Cezary Pazura od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w stand-upie

Cezary Pazura chociaż jest odpowiedzialny za stworzenie jednych z najbardziej kultowych postaci polskiej popkultury, to nie ulega jednak wątpliwości, że wraz z upływem czasu, jego obecność na ekranie drastycznie zmalała. Obecnie Cezary Pazura rzadko pojawia się w nowych produkcjach filmowych. Zdecydowanie częściej spotkać go można na kabaretowych scenach odwiedzających kolejne polskie miasta. Aktor próbuje swoich sił w stand-upie i z sukcesem udaje mu się rozbawiać tłumy gromadzące się na w publiczności. W życiu prywatnym od 11 lat jest szczęśliwym mężem Edyty Pazury i to właśnie żona stała się główną bohaterką ostatniego postu aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

Cezary Pazura bardzo chętnie korzysta z mediów społecznościowych

Cezary Pazura niemal codziennie raczy fanów nowymi zdjęciami, głównie mogą oni na bieżąco obserwować jego życie prywatne. Rodzina jest jego prawdziwym oczkiem w głowie i podkreśla to dosłownie na każdym kroku. Większość jego postów dotyczy miłych chwil spędzanych w gronie trójki dzieci oraz Edyty, jednak tym razem na profilu śledzonym przez ponad 322 tys. osób oczy wszystkich zwrócone były na żonę aktora.

Zdjęcie zrobione były w łazience, a sama Edyta mogła być zaskoczona nagłym wejściem męża do pomieszczenia. Cezary Pazura wytłumaczył jednak fanom powód∂ przerwania porannej toalety ukochanej, a obserwatorzy nie kryli swojego zachwytu.

Dzisiaj grzeje:

1. Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki

Edyta z rana obdarowana została kwiatami

- Dziś Miłość Mojego Życia obchodzi imieniny. Zaskoczyłem ją kwiatami przy porannej toalecie. W sumie dobrze, że kwiatami. Bądź zawsze szczęśliwa Słońce. Obiecuję, że będę nad tym pracował - podpisał zdjęcie żony ze szczotką w ręku Cezary Pazura. Fani nie kryją zachwytu nad zachowaniem aktora i stawiają go jako wzór. Edyta może mówić o prawdziwym szczęściu, wielu mężów ma problemy z zapamiętaniem chociażby daty ślubu, a co dopiero kiedy miłość ich życia obchodzi imieniny. Dołączamy się do życzeń i mamy nadzieję, ze reszta dnia również jest tak pozytywna, jak jego początek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk dostał kolejne miliony z naszych podatków. Minister wcale się z tym nie kryje
  2. Wielka strata dla całego świata. Nie żyje Bill Gates Senior
  3. Wszyscy trzymali kciuki, Tomasz Stockinger właśnie oświadczył. Nie mógł dłużej ukrywać prawdy
  4. Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?
  5. Tragiczne informacje o śmierci aktorki obiegły media. Ciało znaleziono w domu, miała dopiero 36 lat
  6. Smażąc mięso i ryby Polacy nałogowo popełniają 1 fatalny błąd. Ogromna różnica w smaku, nigdy tak nie rób

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News