Co dalej z "Sanatorium miłości"? TVP musiała podjąć taką decyzję po konsultacji z rodziną zmarłego bohatera

Co dalej z "Sanatorium miłości"? TVP musiała podjąć taką decyzję po konsultacji z rodziną zmarłego bohatera

Cezary Mocek zmarł w wieku 67 lat. Wstrząsnęło to widzami "Sanatorium miłości", którzy uwielbiali głównego bohatera. Przed TVP stoi teraz trudna sytuacja związana z kontynuacją programu. Stacja musiała skonsultować się najpierw z rodziną mężczyzny.

Cezary Mocek to uczestnik produkcji TVP pod tytułem "Sanatorium miłości". Widzowie szczególnie upodobali sobie jego poczucie humoru, a także życzliwość i podejście do życia. Inspirował szczególnie starszą publiczność, która w dużej mierze ogląda program. Miał do siebie dystans, co spowodowało, że fani wyczekiwali kolejnych odcinków. Niestety nie pokaże się on już na antenie TVP. Dziś media poinformowały o jego śmierci.

Cezary Mocek nie żyje. Co dalej z programem?

Wszyscy widzowie wstrząśnięci śmiercią Cezarego Mocka zaczęli zastanawiać się nad przyszłością programu. Czy "Sanatorium miłości" będzie mogło być dalej emitowane? W końcu rodzina mogła nie zgodzić się na publikowanie kolejnych odcinków z udziałem jednego z najpopularniejszych uczestników. Okazuje się jednak, że pogoda ducha, a także poczucie humoru, którymi charakteryzowała się osoba Cezarego, będzie dalej towarzyszyć widzom TVP. Według informacji Radia ZET kolejne odcinki ukażą się, co bardzo ucieszyło publiczność. - Program TVP 1 będzie nadal, w zgodzie i w porozumieniu z Rodziną, kontynuował emisję zarejestrowanej wcześniej serii. Wierzymy, iż udział śp. Cezarego Mocka w programie „Sanatorium Miłości” dostarczyły Mu wielu wspaniałych wzruszeń, pozwoliło nawiązać liczne przyjaźnie i poczuć ogromną sympatię widzów - poinformowali przedstawiciele Centrum Informacji TVP na antenie "Radia ZET".

Powstanie film z Cezarym Mockiem

Jak donosi "Jastrząb Post" w TVP pojawi się również zainspirowany osobą Cezarego Mocka krótki film, który ukaże postać z zupełnie innej, nieznanej dotąd strony. Ma to pomóc zarówno rodzinie jak i widzom pożegnać zmarłego, który do końca walczył z chorobą. Tak pożegnali mężczyznę internauci w mediach społecznościowych związanych z programem.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie... - pisze użytkowniczka. - To był mój faworyt - ze smutkiem stwierdza kobieta. - Jest Pan już po drugiej stronie. Proszę więc zarażać niebiosa swoją pogodą ducha i energią - czytamy wzruszający wpis. - Tak bardzo lubiłam go oglądać - dzieli się internautka. - Szkoda. Wielki żal. Rodzina na pewno tęskni - napisano.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  2. Dwa razy sprawdziliśmy, kto jest żoną członka zarządu TVN. Bo za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć
  3. Robert i Monika Janowscy wspólnie zrobili sobie tatuaże. Efekt jest naprawdę wzruszający
  4. Rok po śmierci Agnieszki Kotulanki przygnębiające fakty ujrzały światło dzienne. "Klan bardzo ją ograniczył"
  5. Minęło wiele lat, ale za Kuchennymi Rewolucjami ciągną się kontrowersje. "Właścicielkę skazano na pół roku pozbawienia wolności"
  6. Klęska Polsatu. TVN ma ogromne powody do radości
źródło: Plejada / Jastrząb Post
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News