Na Instagramie najbardziej znanego magazynu modowego na świecie – „Vogue” ukazało się kontrowersyjne, ale zarazem bardzo subtelne zdjęcie kultowej piosenkarki Celine Dion. Chociaż zazwyczaj fani oglądać ją mogą w misternie tworzonych kreacjach od najlepszych domów mody, tym razem artystka została uwieczniona nago, zasłaniając się jedynie poduszką. 49-latka nie pokazała jednak swojego ciała bez konkretnego powodu i celu.

– Ubrania chodzą za mną, nie ja za nimi – powiedziała kiedyś Dion, co teraz dokładnie udowadnia. Subtelnym, a zarazem odważnym zdjęciem pokazała, że kobiece ciało bez względu na wiek oraz kształt jest po prostu piękne. Co istotne, nie określają go jedynie ubrania oraz dodatki. Ważniejsze są emocje oraz charakter osoby, która je pokazuje.

Jednocześnie tego typu otwarcie się na fanów musiało być bez wątpienia ogromnym przełomem dla Dion po tym, jak kilka miesięcy temu straciła najbliższe sobie osoby – ukochanego męża oraz brata. Fani artystki, zachwyceni formą oraz pomysłowością, coraz częściej komentują jej fotografie, gratulując powrotu do szczęśliwego, normalnego życia po trudnej żałobie.

Fot. Instagram

Zobacz również