Szokujące doniesienia mediów. Pijana polska celebrytka miała wypadek

Szokujące doniesienia mediów. Pijana polska celebrytka miała wypadek

W mediach pojawiły się szokujące doniesienia. Jak podaje portal Warszawa w Pigułce, pijana polska celebrytka miała poważny wypadek. Co więcej, sama go spowodowała. Jej fani są w szoku.

Celebrytka Monika G. znana głównie ze swojej internetowej twórczości, miała spowodować bardzo poważny wypadek w Warszawie. Doszło do niego przy ul. Ząbkowskiej. Jak się okazuje, w pobliżu było wielu świadków, którzy są pewni, że widzieli wtedy właśnie ją.

Celebrytka Moniga G. miała poważny wypadek

Jak podaje portal Warszawa w Pigułce, jedna ze znanych sióstr, które stale obecne są ostatnio w polskim Internecie, została w ciężkim stanie przewieziona do szpitala przy ul. Szaserów. Ci, którzy widzieli zdarzenie są przekonani, że prowadziła ona samochód pod wpływem alkoholu. Jak twierdzi policja, ciężki stan kierującej uniemożliwiał zbadanie jej alkomatem, dlatego pobrano jej krew i wysłano do badań laboratoryjnych. Nikt z jej rodziny na razie nie potwierdził wypadku celebrytki.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono rodzinny dramat Kozakiewicza. „Łamał na nim krzesła, krew lała się po ścianach”
  2. Edyta Pazura ZAWSTYDZIŁA Lewandowską! Fani przecierają oczy ze zdumienia
  3. O gwieździe Polsatu i TVN zrobiło się głośno przez chorobę. Teraz jej życie całkiem się zmieni
  4. Okrucieństwo! Topili psa w telewizji na żywo
  5. Lincz na ciężarną gwiazdę TVN! „Kobieta w ciąży powinna się szanować”
Źródło: warszawawpigułce.pl Następny artykuł