To jest niesamowita afera. Celebryci i celebrytki są spanikowane, bo w każdej chwili zdjęcia ich sztucznych piersi i powiększonych penisów mogą znaleźć się w każdym internetowym portalu.

Do kradzieży zdjęć przyznała się hakerska organizacja The Dark Overlord. Grupa była już zamieszana w kradzież danych i szantażowanie wielu instytucji, w tym szkół czy szpitali. Na swoim koncie mają też włamania do sieci studia produkcyjnego współpracującego z amerykańskim Netflixem.

Zdjęcia członków rodziny królewskiej

Tym razem hakerzy włamali się do sieci ekskluzywnej brytyjskiej kliniki zajmującej się chirurgią estetyczną. Wśród materiałów, które posiadają, znajdują się zdjęcia pacjentów przed i po operacjach plastycznych. Są też zdjęcia wykonywane w trakcie lub podczas przygotowań do operacji plastycznych.

– Mamy terabajty danych. Bazy danych, nazwiska, wszystko. Są tu nawet członkowie rodziny królewskiej. Wypuścimy wszystko, całą listę pacjentów ze zdjęciami – ostrzegają hakerzy.

Na dowód prawdziwości swoich zapowiedzi do amerykańskiego portalu informacyjnego „The Daily Beast” przesłano obrazy w dużych zbliżeniach. Widnieją na nich operacje męskich i damskich genitaliów czy sylwetki osób przed i po operacjach. Portal twierdzi też, że na niektórych zdjęciach widać twarze konkretnych osób. Materiały przesłano do portalu z konta kliniki LBPS.

Ekskluzywna klinika

London Bridge Plastic Surgery (LBPS) to bardzo elitarna klinika medycyny estetycznej. Jak sama się określa, jest „czołową kliniką oferującą operacje plastyczne w Wielkiej Brytanii”. Lokalna prasa brukowa niejednokrotnie publikowała zdjęcia znanych osób, które wchodziły lub wychodziły z jej bram. Spekulowano wtedy o ich operacjach plastycznych. Teraz instytucja sama przyznaje się do włamania na jej serwery.

– Staliśmy się ofiarami cyber ataku. Poinformowaliśmy już o tej sprawie policję. Niestety, w toku wewnętrznego śledztwa okazało się, że skradziono dane z naszych komputerów – podała w oficjalnym oświadczeni LBPS.

Źródło: o2.pl

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!


Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również