Wojciech Cejrowski ponownie gościł w prowadzonym przez Michała Rachonia programie „Minęła 20”. Również nie po raz pierwszy swoimi słowami doprowadził do furii zwolenników opozycji.

Bardzo się cieszę, że Unia Europejska grozi nam czym – wyrzuceniem z Unii Europejskiej. Niech nas wyrzucą. Niech nas wyrzucą jutro, niech nas wyrzucą jeszcze dzisiaj, póki dnia trochę zostało. Niech nas wyrzucą, damy sobie radę świetnie sami – grzmiał znany z prawicowych poglądów podróżnik.

Jego zdaniem unijni urzędnicy nic nie mogą zrobić rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Twierdzi, że sami nie wiedzą, co mówią.

Ten Timmermans wielokrotnie gadał głupoty i tym razem też gada głupoty – stwierdził Cejrowski.

Wielu internautów stwierdziło, że jeśli podróżnik chce wychodzić z Unii, to niech zrobi to samodzielnie. Jego słowa oburzyły nawet Kamila Durczoka oraz europosła Platformy Obywatelskiej Adama Szejnfelda, który zasugerował, że Cejrowski nie prezentuje jedynie swoich poglądów, ale całego środowiska Prawa i Sprawiedliwości.

Oczywiście! Ziemniaki posadzimy, cebulę, a i pomidorki na grządce się wyhoduje. No i latem będziemy chodzić boso – skomentował wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego Kamil Durczok.

twitter.com/szejnfeld

źródło: Twitter

https://www.youtube.com/watch?v=BDQNFq1uh2w

...

Zobacz również