Internauci żartują, że Wojciech Cejrowski powinien zmienić nazwę swojego programu z „Boso przez Świat” na „W skarpetach przez TVP”. Znany podróżnik właśnie tą częścią garderoby chwalił się wczoraj w programie „Minęła 20”.

Wojciech Cejrowski goszcząc co tydzień w studiu Telewizji Polskiej nieustannie szokuje widzów stacji. W przeszłości zdarzyło mu się wymachiwać już na wizji bronią, teraz przyszedł czas na skarpety.

Co oczywiste, głównym tematem wczorajszej rozmowy Michała Rachonia z kontrowersyjnym podróżnikiem była wizyta Donalda Trumpa w Polsce. To właśnie z tej okazji na zakończenie programu Wojciech Cejrowski postanowił pochwalić się swoimi skarpetami, które odział „specjalnie dla Trumpa”.

Nawet ja się ubrałem specjalnie inaczej. Pan jeszcze tego nie widział, ale ja panu pokażę. Przyodziałem się w moje skarpetki wyborcze z okazji tej wizyty – mówił Wojciech Cejrowski w programie „Minęła 20” prezentując swoje stopy odziane w skarpety w kolorach flagi Stanów Zjednoczonych oraz z napisem „Trump”.

Takim obrotem spraw wyraźnie zszokowany był nawet prowadzący program Michał Rachoń. Mimo to próbował on żartobliwie wybrnąć z niecodziennej sytuacji.

Ja nie wiem, czy to nie jest w ogóle najważniejsza informacja, jaka dziś się pojawiła w przestrzeni medialnej – drwił dziennikarz TVP.

https://www.youtube.com/watch?v=BwheJfBq7E4

źródło: TVP Info

...

Zobacz również