Znany z zamiłowania do broni palnej podróżnik miał okazję do wykorzystania w boju swojego ulubionego narzędzia. Całą historią pochwalił się na jednym z portali społecznościowych.

Cejrowski przebywa obecnie na swoim ranczu w Arizonie, gdzie może legalnie posiadać oraz używać broni palnej. Swoje prawo wykorzystał jednak przeciwko niezwykłemu przeciwnikowi.

Podróżnik pochwalił się, że wpadł na pomysł na powstrzymanie roju pszczół poprzez oddanie strzału w ich kierunku. Twierdzi, że sposób ten okazał się skuteczny, jednak miał też negatywny skutek.

Strzelając do złowieszczego roju, Cejrowski trafił także w swój samochód. Mimo to jest dumny z całego zajścia, ponieważ twierdzi, że dzięki tej sytuacji został okrzyknięty przez lokalnych mieszkańców ,,knajpowym herosem”.

Mechanik zapytał czy chcę, żeby mi załatał dziury w samochodzie? Wtedy ja zapytałem Mechanika czy oszalał? Czy w mojej sytuacji on załatałby sobie te dziury?! Przecież one są jak ordery na piersi – przypominają o Wielkich Czynach Bohatera – napisał z nieskrywaną dumą Wojciech Cejrowski.

...

Zobacz również