Zdjęcie Wojciecha Cejrowskiego z Lechem Wałęsą zelektryzowało internet. Nie od dziś wiadomo, że podróżnik nie przepada za byłym prezydentem. Teraz, zgodnie z obietnicą, skomentował sprawę. Zrobił to w typowym dla siebie, kontrowersyjnym stylu.

Lech Wałęsa często publikuje zdjęcia ze swojego prywatnego życia. Ostatnia, udostępniona przez niego galeria z Jarmarku Dominikańskiego, wzbudziła w internautach spore emocje. To dlatego, ponieważ na jednym ze zdjęć pozował przy wrogo do niego nastawionym Wojciechu Cejrowskim.

Były prezydent był oszczędny w słowach, komentując sprawę. Odpowiedział jedynie na komentarz internautki, pytającej o to z kim się zadaje. Inaczej jest w przypadku Cejrowskiego. Podróżnik specjalnie na tę okoliczność nagrał filmik o tytule „Podszedł Wałęsa (TW Bolek) do Cejrowskiego – relacja krótka”.

Z kolei według relacji podróżnika, z ust Lecha Wałęsy padły brutalne słowa o „mordzie na Kwaśniewskim”.

– Było tak. Stoję na Jarmarku Dominikańskim, podpisuję ludziom książki. Nagle znikąd podchodzi Wałęsa. Macha na mnie kijem narciarskim i woła z daleka: „Proszę pana, pan nie ma racji, że ja popieram Kwaśniewskiego. Jak ja bym mógł, to ja bym go zamordował” – zrelacjonował spotkanie Cejrowski.

https://www.youtube.com/watch?v=a0k1a_c7I-M

...

Zobacz również