Wojciech Cejrowski wypowiedział się w bardzo ostrych słowach na temat Bronisława Komorowskiego. Chodzi o nieprawidłowe potraktowanie ciał ofiar katastrofy smoleńskiej, za które Cejrowski po części oskarża byłego prezydenta. 

Wojciech Cejrowski wystąpił w TVP Info w programie Michała Rachonia. Na antenie Telewizji Publicznej obrażał byłego prezydenta nazywając go „dziadem” i „Bredzisławem Komorowskim”.

– Skoro Bronisław Komorowski o tym wszystkim wiedział, to pytam: czemu żeś nic nie zrobił, dziadu? Trzeba się pochylić z litością nad tą osobą, bo nie bez powodu była powszechnie w internecie nazywana „Bredzisławem Komorowskim – mówił Cejrowski w bardzo ostrych słowach.

– Jak można wybaczyć Kwaśniewskiemu, bo brednie wygadywał po pijaku, ten po trzeźwemu. Mnie dzisiaj, po tylu latach oburza, że do worków na śmieci były wrzucane szczątki ludzkie, ważone by się zgadzało – dodał.

Podróżnik skomentował również zamachy terrorystyczne w Europie.

 

– Jest ramadan i tych zamachów jest tyle, jeden po drugim. Festiwal w Niemczech przerwany, na Filipinach bitwa z ekstremistami, w Londynie zamach, służby były uprzedzane przez znajomych tego terrorysty, a pani May zmniejszyła w tym czasie liczbę policjantów o 20 tysięcy. Nikt nie odpowiedział na wypowiedzenie wojny. Przecież Państwo Islamskie wypowiedziało Europie wojnę, Wypowiedzieli wojnę, czy nam się to podoba, czy nie, mają swoich bojowników na naszym terytorium czy nam się to podoba, czy nie.  

...

Zobacz również