W dzisiejszym odcinku „Skandaliści” Agnieszki Gozdyry w Polsat News gościem był wzbudzający wielokrotnie kontrowersje Wojciech Cejrowski. Mimo, że rozmowa przebiegała dosyć przyjacielsko to w pewnym momencie podróżnik oskarżył prowadzącą o bycie komunistka, manipulowanie informacjami i kłamanie.

Po kilku miesiącach od zdjęcia „Skandalistów” z anteny Polsat News w związku z medialną burzą jaką wywołało zachowanie Jerzego Urbana w jednym z odcinków, program Agnieszki Gozdyry wrócił do ramówki stacji.

W kolejnym jego odcinku gościem był polski podróżnik i znany ze swojej gorliwej wiary, Wojciech Cejrowski.

Przez większość czasu rozmowa przebiegała w iście przyjacielskiej atmosferze, prowadząca i jej gość żartowali i nie ukrywali swojej znajomości w życiu prywatnym, mówiąc do siebie na wizji per „ty”.

Gdy jednak rozmowa zeszła na temat Unii Europejskiej i korzyści jakie ma mieć z tego faktu Polska, Cejrowski wypalił nieoczekiwanie z zarzutami wobec Gozdyry.

 – Nienawidzę tego ścierwa sowieckiego, którym jest Unia Europejska. Parlament polski nie zachowuje się suwerennie, gdy nie rozstrzyga sensowności prawa, tylko dostosowuje prawo do instrukcji UE – powiedział Cejrowski. 

Gdy prowadząca starała się go przekonać, że Polska więcej dostała z unijnej kasy niż do niej wpłaciła, podróżnik oskarżył ją o manipulację i kłamstwo.

 – Ty jesteś komunistka więc kłamiesz i manipulujesz. Z natury komuchy kłamią. Z natury komuchy mają fałszywe dane wyjściowe, nie sprawdzają danych tylko na wiarę przyjmują co im centrala przyśle – wypalił Cejrowski.

bh

...

Zobacz również