Cejrowski ostro. Domagał się STARANOWANIA kierowcy Seicento przez BOR. "To idiota!"

Cejrowski ostro. Domagał się STARANOWANIA kierowcy Seicento przez BOR. "To idiota!" Źródło:

Wojciech Cejrowski znany jest z bezkompromisowych poglądów i ostrego języka. Podróżnik wielokrotnie wzbudzał kontrowersje i nie inaczej jest tym razem. Stwierdził, że kierowca Beaty Szydło jest idiotą i powinien staranować 21-latka w Seicento. 

Cejrowski ostatnimi czasy coraz częściej krytykuje rządy Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko zaczęło się od programu 500+ oraz odrzucenia ustawy o całkowitym zakazie aborcji. Najprawdopodobniej stracił przez to audycję w Polskim Radiu. Teraz 52-letni podróżnik zaatakował kierowcę Beaty Szydło.

W ostatnim tygodniu media żyły wypadkiem premier Beaty Szydło pod Oświęcimiem. Minister Błaszczak powiedział dziennikarzom, że kierowca BOR dobrze zrobił wybierając uderzenie w drzewo. Cejrowski uważa, że takie podejście oznacza, iż minister jest "głupkiem".

- Minister jest głupkiem w takim razie, skoro uważa, że kierowca się dobrze zachował. Minister gada głupoty - mówił Cejrowski Radiu Koszalin.

- Był idiotą, że walnął w drzewo. Jego obowiązkiem służbowym było staranować pojazd, który się pcha na premiera. Źle postąpił, niezgodnie z procedurami. Natychmiast wylatuje z roboty, bo nie ma nerwu do tej pracy! - dodał.

- To, że seicento wjechało w kolumnę rządową, to szkolny błąd służb. Na trasie przejazdu kolumny osoby ważnej dla państwa wszystkie boczne drogi są blokowane. Kolumna nie jedzie, gdy droga nie jest zablokowana.  Należy wszystkich zwolnić! Natychmiast łeb powinien polecieć głównego szefa BOR, całego towarzystwa, które doprowadziło do wypadku - podsumował.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News