Po słowach Mariusza Maxa Kolonko, który skrytykował zachowanie Wojciecha Cejrowskiego, wszyscy spodziewali się równie ostrej odpowiedzi znanego z ciętego języka kontrowersyjnego podróżnika. Jego reakcja zaskoczyła jednak wszystkich.

Wydawałoby się, że obu mężczyzn łączą zarówno wyraźne prawicowe poglądy, jak i miłość do Stanów Zjednoczonych. Dlatego też internauci byli w szoku po ataku Kolonko na Cejrowskiego.

Tabloidowy populizm Cejrowskiego z flagą amerykańską i Matką Boską na antenie TVPdezInfo. Panie Jacek Kurski publicystyka w TVP sięga drugiego dna. BTW Cejrowski nie jest ani dziennikarzem ani obywatelem amerykańskim, mieszanie do tych wypocin flagi Stanów Zjednoczonych czy wizerunku Matki Boskiej jest obraźliwe dla tych, dla których te symbole coś naprawdę znaczą – napisał w miniony piątek Mariusz Max Kolonko.

Znany podróżnik dopiero dzisiaj zdecydował się ustosunkować do tych słów. Ku zdziwieniu wszystkich internautów, którzy spodziewali się, że na prawicy wybuchnie „drama jak w polskim YouTubie”, pochwalił on działalność dziennikarza, a także uznał, że ma on pełne prawo do własnego, także krytycznego zdania.

Oglądam wypowiedzi Maxa Kolonko z zainteresowaniem i podziwem. Szanuję Jego bystrość umysłu, spostrzegawczość; podoba mi się forma Jego wypowiedzi, energia, zapał, patriotyzm. Lubię jego produkcje, a On ma prawo nie lubić mojego stylu i nie zgadzać się z tym, co mówię. Na tym polega wolność słowa i myśli. Szczerze polecam Jego kanał na YouTube – skomentował wpis Mariusza Maxa Kolonko Wojciech Cejrowski.

facebook.com/Wojciech.Cejrowski

źródło: Facebook.com/Wojciech.Cejrowski/M.Max.Kolonko/

...

Zobacz również